Reklam

Kar Kocaeli'ye geri geliyor

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü haftalık hava tahmin raporunu açıkladı! Sıcaklık 21 dereceye kadar çıkacak, sonrasında 15 derece birden düşecek. Yüksek kesimlere kar, deniz seviyesine yakın kesimlere ise karla karışık yağmur geliyor. İşte haftalık hava durumu…

Kar Kocaeli'ye geri geliyor
Editör: Mavi Kocaeli
24 Ocak 2021 - 10:04
Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü, haftalık hava tahmin raporunu duyurdu. Rapora göre önümüzdeki günlerde hava sıcaklığı 21 dereceye kadar çıkacak ve ardından 15 derece birden düşecek. Yüksek kesimlerde kar, deniz seviyesine yakın kesimlerde ise karla karışık yağmur bekleniyor. İşte haftalık hava durumu…

Bugün güneşli olan hava, yarın yerini yağmura bırakacak. Günlük tahminde yarın için saat 03.00-12.00 arasında sağanak yağış, sonrasında ise çok bulutlu hava tahmini yapılırken haftalık tahminde ise hafif yağmur tahmini yer alıyor. Sıcaklık, yarın en düşük 13, en yüksek 19 derece.

25 Ocak Pazartesi günü hava yağmurlu, sıcaklık ise değişmeyecek.

26 Ocak Salı günü de hava yağmurlu, sıcaklık en düşük 14, en yüksek 21 derece.

27 Ocak Çarşamba günü yağmur sürecek, sıcaklık 15 derece birden düşecek. En düşük sıcaklık 5, en yüksek sıcaklık 6 derece olacak.

28 Ocak Perşembe günü yüksek kesimlerde kar, deniz seviyesine yakın kesimlerde ise karla karışık yağmur bekleniyor. Sıcaklık en düşük 2, en yüksek 5 derece seviyesine gerileyecek.

Orta vadeli tahminlere baktığımızda ise 29 Ocak Cuma günü havanın bulutlu, 30 Ocak Cumartesi günü ise yağmurlu olması bekleniyor. Sıcaklıkla ilgili ise tahmin belirtilmemiş.

YORUMLAR

  • 0 Yorum