Reklam

Kandıra'da Korona virüs avı!

Gazetemizin dün gündeme getirdiği ilçe belediyelerinin dezenfekte çalışmalarına ara verdiği yönünde ki haber sonrası Kandıra Belediyesi harekete geçti.

Kandıra'da Korona virüs avı!
Editör: Mavi Kocaeli
18 Kasım 2020 - 17:03

Gazetemizin dün gündeme getirdiği ilçe belediyelerinin dezenfekte çalışmalarına ara verdiği yönünde ki haber sonrası Kandıra Belediyesi harekete geçti. “Belediyelerde zafiyet mi var?” başlıklı haberimiz sonrası Kandıra Belediyesi temizlik çalışmaları başlattı. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın talimatıyla birlikte Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin dört bir yanında çalışma başlattı. Kandıra’nın Virüs avcıları, köşe bucak demeden insanların temas kurabileceği her noktada dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor. Başkan Adnan Turan da “Virüs Avcıları tedbiri elden bırakmıyor. Ekip arkadaşlarımız şadırvan ve camilerimizde dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor.  Tedbir aldığımız sürece daha güçlüyüz. Lütfen tüm kurallara uyalım. ”yorumunda bulundu.

DİĞER BELEDİYELERDE YAPACAK MI?
Kandıra Belediyesi’nin virüsle mücadele için temizlik çalışmasından sonra gözler diğer İlçe Belediyelerine çevrildi. Pandeminin ilk başladığı aylarda düzenli olarak sokak ve caddeleri bol köpüklü sularla temizleyen, park, oturma grupları, durak, iş yerleri gibi insanların temas ettiği noktalarda dezenfekte çalışmaları yapan diğer İlçe Belediyeleri de  rehaveti aşarak temizlik faaliyetlerine devam edecek mi merak ediliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum