Reklam

Kağıtspor'da imzalar atıldı 

Türkiye Erkekler basketbol 1. Ligi’nde ilimizi temsil edecek Kağıtspor’un takım lansmanı Seka Park Maide Kafe Restaurant’ta gerçekleştirildi.  Lansmanda konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, “Kocaeli kent markasına katkı sağlamak ve uygun sporlarla katkı üretmek amacıyla 'Spor Kenti Kocaeli' programı başlatılacak” dedi.

Kağıtspor'da imzalar atıldı 
Editör: Mavi Kocaeli
22 Eylül 2020 - 14:06

Türkiye Erkekler Basketbol 1. Ligi’nde yeni sezonda mücadele edecek Kağıtspor’un lansman toplantısı Maide Kafe Restaurant’ta tüm takımın katılımıyla gerçekleşti İmza ve forma tanıtım törenine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Kağıtspor Başkanı Ali Yeşildal, Kağıtspor Başkan Yardımcısı ve basketbol branş yöneticisi Serhan Çatal, Başantrenör Atalay Gemen katıldı. 

SPOR KENTİ KOCAELİ
Törende söz alarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin spora ve sporcuya dair seçim vaatlerini açıklayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, "Yaş, yetenek ve gelir durumu ayırmaksızın her birey için spor ve boş vakitleri değerlendirmek için tesis ve faaliyetleri yaygınlaştırmaya devam edeceğiz. Kocaeli kent markasına katkı sağlamak ve uygun sporlarla katkı üretmek amacıyla 'Spor Kenti Kocaeli' programı başlatılacak. Doğa sporları, su sporları ve ata sporlarının yapılacağı altyapı oluşturulacak" dedi. 

31 BRANŞTA 44 BİN OYUNCU
31 branşta lisanslı yaklaşık 44 bin sporcuya sahip olduklarını söyleyen Kağıtspor Başkanı Ali Yeşildal, "Türkiye'nin rekor sayısıdır. Tabii ki hepsi aktif sporcu değil. Fakat 7 bin sporcumuz aktif müsabakaya çıkarak spor yapıyor. İkinci bir sporcu fabrikasını da Gebze'de açıyoruz. GEBZESEM markasıyla orada olacağız. Basketbol ve voleybol takımımız ve bir çok takımımız birinci ligde. Kocaeli gençliğine seslenmek istiyorum. Gençlerin örnek alıp, rol model olarak alt yapıya gelip, bu kentin geleceğine ve gelecekteki takımın oyuncuları olmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

İMZALAR ATILDI 
Kağıtspor’un yeni sezonda kadrosunda bulunacak basketbolcuları Sertay Gürsu, Burak Şaşmaz,  Uğur Dokuyan, Sertah İbrahim Sarı, Anıl Atamış, Can Altıntığ, Kehun Deıon Sherrıll, Horace Spencer, Burak Can Dilmaç, Bahadır Şimşek, Mert Ulutaş, Hakan Şanlı, Kerem Bulat ve Bahadır Tarcan tanıtım toplansında hazır bulunurken sırayla yeni transferler kendilerini mavi beyazlı kulübe bağlayan imzaları attılar. Kağıtspor’un lansman toplantısı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum