Reklam

İzmit'i örnek aldıysa vay İstanbul'un haline

AK Parti İzmit Belediyesi Meclis Başkanvekili Hayrettin Ünlü, Fethiye Caddesi Yenileme işinin 9 aydır gündemde tutulduğunu hatırlattı.

İzmit'i örnek aldıysa vay İstanbul'un haline
Editör: Mavi Kocaeli
05 Ekim 2020 - 11:47

AK Parti İzmit Belediyesi Meclis Başkanvekili Hayrettin Ünlü, Fethiye Caddesi Yenileme işinin 9 aydır gündemde tutulduğunu hatırlattı. İzmit Belediyesi tarafından bugüne kadar 10 ayrı haber ve iki basın toplantısı düzenlendiğini belirten Ünlü, “Yarışma var, halka soracağız, jüri de bakacak, esnafa anlatacağız diye diye 9 ay geçti. Dokuz aydır bırakın projeyi başlatmayı, uygulama planı bile çıkarılmadı.

VAY İSTANBUL'UN HALİNE
Şimdi kalkmışlar, yine kendi elleriyle basına ‘İstanbul Büyükşehir Belediyesi İzmit’i örnek aldı’ diye haber paylaşıyorlar. Gerçi açılış yapmama törenleri düzenleyen, kendini yapraklara alkışlatan bir düşüncenin böylesine yavaş, sadece halkı oyalamak için kurulmuş bir düzeni beğenmesini yadırgamıyoruz ama sizi örnek aldıysalar vay İstanbul’un haline” dedi.

HERKESE ANLATTILAR
Ünlü, Fethiye Caddesi yenileme çalışmasıyla ilgili daha ne kadar toplantı yapılacağını merak ettiklerini de belirterek, “AK Parti grubunu yok sayarak herkese bu projeyi anlattılar. Görüş aldılar, yarışma yaptılar. Ama şimdi topu İSU’ya atmaya çalışıyorlar. Biz bu filmi Cedit Mahsllesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde de gördük. Tam bir yıl siyasetini yapıp, projeyi tamamlamaktan vazgeçtiler” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum