Reklam

İzmit Belediyesi ve KOTO işbirliği yapacak

İzmit Belediyesi ve KOTO işbirliği yapacak
Editör: Mavi Kocaeli
14 Eylül 2020 - 17:12
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’u makamında ziyaret etti. Başkan Hürriyet’in, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut ve Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç ile geldiği Kocaeli Ticaret Odası’nda KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut ve Meclis Başkan Akın Doğan tarafından karşılandı.

İZMİT’E YAPILACAK DÜZENLEMELER İÇİN GİTTİ
Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer ile Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu sayman üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Akif Şen, Murat Barış, İbrahim Atalay ve Yusuf Erenkaya’nında katıldığı ziyarette İzmit kent içinde yapılacak düzenlemeler Fethiye Caddesi projesi ile İZMEK Meslek edindirme kursları ve İzmit’le ilgili genel konular görüşüldü. İzmit Belediye Başkanı Hürriyet KOTO ziyaretinde yapmak istedikleri çalışmalar ve proejelerde Koaceli Ticaret Odasıyla birlikte hareket edileceğinin bilgi paylaşımı ve işbirliğinin artılmasını istediklerini vurguladı.

“ORTAK ÇALIŞMA YAPILABİLİR”
KOTO Başkanı Bulut ziyarette yaptığı değerlendirme de İzmit kent merkezinde yapılacak düzenlemelerin esnafın yaşamını kolaylaştırması ve işlerinin gelişimine katkıda bulunmasına vurgu yaparak, ‘Geçtimiz günlerde Büyükşehir’in yürüyüş yolu projesi KOTO’da düzenlenen toplantıyla esnafımıza tanıtıldı. Fethiye Caddesi projesininde tanıtımı konusunda yapılacak çalışmaların cadde esnafına anlatılması için KOTO olarak destek verebiliriz. Meslek Edindirme ve İstihdamla ilgi yapılacak projelerde de işbirliği yapılabilir. Ayrıca Özel KOTO Kolejinde meslek kurslarına katılanları pratik yapması sanayiye istenen vasıfta eleman yetiştirilmesi konusunda ortak çalışma yapılabilir’ dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum