Reklam

İzmit Belediyesi'nde bir istifa daha

İzmit Belediyesi’nde sunuculuk yapan Fethi Çeviker de istifa ettiğini duyurdu. İstifaların ardı arkasının kesilmediği İzmit Belediyesi’ne geçtiğimiz haftadan bu yana dört kişi istifa etmiş oldu

İzmit Belediyesi'nde bir istifa daha
Editör: Mavi Kocaeli
18 Eylül 2020 - 09:22

İzmit Belediyesi’nin sunucusu olan ve 13 Ağustos’ta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleşen toplu açılış töreninde sunuculuk yapan Fethi Çeviker sosyal medya hesabı aracılığıyla istifa ettiğini duyurdu. Çeviker yaptığı açıklamada şu sözleri kaydetti: “İzmit Belediyesi bünyesinde almış olduğum görevden 03.09.2020 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Görev sürem boyunca elimden gelenin en iyisini kent için ortaya koymaya çalıştım. Pandemi sürecinin de etkisiyle ortaya çıkan zorluklara rağmen çabaladım çabaladık.


4 KİŞİ AYRILDI
Özellikle finalde konservatuar ve GSF oyunculuk hazırlığında olan ve başvuran 11 arkadaşımın 9'unun okullara yerleşmesine vesile olmak gurur verdi. Benimle birlikte yola çıkan arkadaşlarıma , saygı içerisinde çalıştığımız belediye çalışanı ve idaricilerime, belediye başkanımıza teşekkür ederim. Şimdi biraz dinlenip üretmeye katmaya nefes almaya devam. Güzel hayaller mutlaka güne kavuşur.” Çeviker’in istifasıyla birlikte İzmit Belediyesi’nden bu ay toplamda dört kişi işten ayrıldı. Belediyede istifaların daha fazla olduğu da konuşulanlar arasında.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum