İyi Parti ilçe başkanı istifa etti

İyi Parti’de flaş gelişme. Kandıra İlçe Başkanı Hilal Kübra Altınay görevinden istifa etti.

İyi Parti ilçe başkanı istifa etti
Editör: Mavi Kocaeli
02 Ekim 2021 - 09:15
İyi Parti Kandıra İlçe Başkanı Hilal Kübra Altınay, geçtiğimiz ay Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu ile görüşmüştü. Demokrat Parti geçmişi olan Altınay, daha önce DP’den milletvekili aday adayı olmuştu. Aydoğdu ile görüşen Altınay yaklaşık bir ay sonra görevinden istifa etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Altınay şunları söyledi:

DUYURDU
“Genel başkanımız sayın Meral AKŞENER'İN başlatmış olduğu İYİLİK hareketinde kurucu ilçe başkanlığı ile göreve başlayıp dört yıldır Kandıra ilçe başkanlığı görevini yürütmekteyim.
Son dönemde işlerimin yoğunluğu ve çocuğumun eğitimi için zamanımın büyük bir kısmını Kandıra dışında geçirmek zorunda kalıyorum.

BAYRAK YARIŞI
Sayın Meral AKŞENER'İN il il gezip esnaf dinlediği Türkiye' nin geleceği için böylece fazla bir enerji harcadığı dönemde partimizin önünü açmak daha etkin çalışmasını sağlamak için gururla yaptığım ilçe başkanlığı görevimden bu akşam itibari ile ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Gün içinde il başkanımızla yaptığımız görüşmede de bu düşüncelerimin kendisine bildirip görevimden affımı talep ettim. Bu bir bayrak yarışıdır. Yeni gelecek arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyor partimizin her zaman emrinde olacağımı ifade etmek istiyorum. Genel başkanımız Sayın Meral AKŞENER başta olmak üzere, Grup başkan vekilimiz Sayın Lütfü TÜRKKAN’a, GİK Üyemiz Sayın Cumali DURMUŞ’a ve İl Başkanımız Sayın Şanbaz YILDIZ’a teşekkürlerimi sunuyorum.

TEŞEKKÜR ETTİ
Ayrıca birlikte görev yaptığım tüm yönetim kurulu üyelerime, meclis üyelerime, ilçe başkanı arkadaşlarıma, il ve ilçe yöneticilerimize, kadın ve gençlik kollarımıza ve tüm parti mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.
Herşey İYİ Olacak.
Kocaeli İYİ Olacak
Türkiye İYİ Olacak”

YORUMLAR

  • 0 Yorum