Kocaelispor’un mali kongresinin ardından seçimli genel kurul yapıldı. Olağan genel kurulda tek liste ile aday olan yönetim kurulu üç yıllığına göreve getirildi.
YÖNETİM KURULU ASİL
1-Hüseyin Üzülmez
2-Bekir Halefler
3-Murat Barış
4-İsmail Araç
5-Zeynel Abidin Akyol
6-Tuncay Arıcan
7-Abdülkadir Yılmaz
8-Engin Koyun
9-Ekrem Can
10-Harun Kaya
11-Ömür Öztürk
12-Önder Karakaş
13-Melih Oral
14-İsmail Parlak
15-Vural Yıldız
16-Yunus Merttürk
17-Mehmet Yaşar
YÖNETİM KURULU YEDEK
1-Dursun Özdemir
2-Şahap Bilgisu
3-Selvi Güneş
4-Cemalettin Üzülmez
5-Serkan Bozbağ
6-Azize Karahasan
7- Nihat Emre Numanbayraktaroğlu
8-Haşmet Uçar
9-Ahmet Sadettin Can
10-Murat Oruç
11-Mustafa Çeliksoydan
12-Fatih Sarman
13-Mikail Pehlevan
14-Cenk Güngörmüş
15-Oktay Alkan
16-Koray Ceyhan
17-Utku Halefler
DENETLEME KURULU ASİL
1-Fikret Gökmen
2-Necat Çakır
3-Faruk Kurnaz
4-Özlem Feyzioğlu
5-Ali Karaca
DENETLEME KURULU YEDEK
1-İsmail Demir
2-İsmail Kara
3-Mehmet Fidan
4-Muharrem Çağlayan
5-Murat Işık
DİSİPLİN KURULU ASİL
1-Saim Feridun Güray
2-Mehmet Tüysüz
3-Abdullah Eryarsoy
4-Muzaffer Gürfidan
5-Salih Balcıoğlu
DİSİPLİN KURULU YEDEK
1-Abdullah Zorlu
2-Mesut Baki Efe
3-Mevlüt Ağra
4-Halil İbrahim Yanlız
5-Yücel Gül
SİCİL KURULU ASİL
1-Sertif Gökçe
2-Ahmet Altuğ
3-Sinan Üner
4-Ceyhun Yalçın
5-Faruk Sarman
SİCİL KURULU YEDEK
1-İrfan Kurt
2-Yusuf Yekta Kara
3-Serdar Bayramoğlu
4-Murat Okutan
5-Göksun Akcıl
YÖNETİM KURULU ASİL
1-Hüseyin Üzülmez
2-Bekir Halefler
3-Murat Barış
4-İsmail Araç
5-Zeynel Abidin Akyol
6-Tuncay Arıcan
7-Abdülkadir Yılmaz
8-Engin Koyun
9-Ekrem Can
10-Harun Kaya
11-Ömür Öztürk
12-Önder Karakaş
13-Melih Oral
14-İsmail Parlak
15-Vural Yıldız
16-Yunus Merttürk
17-Mehmet Yaşar
YÖNETİM KURULU YEDEK
1-Dursun Özdemir
2-Şahap Bilgisu
3-Selvi Güneş
4-Cemalettin Üzülmez
5-Serkan Bozbağ
6-Azize Karahasan
7- Nihat Emre Numanbayraktaroğlu
8-Haşmet Uçar
9-Ahmet Sadettin Can
10-Murat Oruç
11-Mustafa Çeliksoydan
12-Fatih Sarman
13-Mikail Pehlevan
14-Cenk Güngörmüş
15-Oktay Alkan
16-Koray Ceyhan
17-Utku Halefler
DENETLEME KURULU ASİL
1-Fikret Gökmen
2-Necat Çakır
3-Faruk Kurnaz
4-Özlem Feyzioğlu
5-Ali Karaca
DENETLEME KURULU YEDEK
1-İsmail Demir
2-İsmail Kara
3-Mehmet Fidan
4-Muharrem Çağlayan
5-Murat Işık
DİSİPLİN KURULU ASİL
1-Saim Feridun Güray
2-Mehmet Tüysüz
3-Abdullah Eryarsoy
4-Muzaffer Gürfidan
5-Salih Balcıoğlu
DİSİPLİN KURULU YEDEK
1-Abdullah Zorlu
2-Mesut Baki Efe
3-Mevlüt Ağra
4-Halil İbrahim Yanlız
5-Yücel Gül
SİCİL KURULU ASİL
1-Sertif Gökçe
2-Ahmet Altuğ
3-Sinan Üner
4-Ceyhun Yalçın
5-Faruk Sarman
SİCİL KURULU YEDEK
1-İrfan Kurt
2-Yusuf Yekta Kara
3-Serdar Bayramoğlu
4-Murat Okutan
5-Göksun Akcıl