Reklam

İşadamına cinsel saldırı suçlaması!

Son zamanlarda artış gösteren cinsel saldırı olaylarına bir yenisi Çayırova’dan eklendi.

İşadamına cinsel saldırı suçlaması!
Editör: Mavi Kocaeli
16 Kasım 2020 - 16:50

Çayırova’da yaşayan N.H isimli bir kadın, Almanya’da yaşayan ancak Gebze’de şirketi bulunan Salim Y. adlı bir İşadamının kendisini taciz ettiğini iddia etti. Söz konusu olayla ilgili şikayetçi olan N.H. ifadesinde çirkin olayları detaylarıyla anlattı. Yaklaşık bir buçuk yıldır tanıdığı, yüz yüze çok fazla görüşmediği Salim Y. isimli şahısla daha çok sosyal medya platformu whatsapp üzerinden görüştüklerini ifade eden N.H, 26 Ekim günü Eskihisar’da bulunan bir restoranda yemek yediklerini, akabinde ise çirkin eylemin gerçekleştiğini ileri sürdü. 

OLAY NASIL OLDU?
Yenilen yemekten sonra saat 23.30 civarında restorandan çıktıklarını, S.Y isimli şahsın eve bırakmak için kendisine ısrar ettiğini belirten N.H, “Salim Y.’nin ısrarı üzerine arabasına bindik. Aracı yanında bulunan Ufuk K. İsimli şahıs sürüyordu. Araç hareket ettikten bir süre sonra Salim Y, beni beraber olmaya zorladı, öpmeye çalıştı. Ben de karşı gelince bu kez darp etti. Daldaban mevki olarak bilinen yerde akaryakıt istasyonu önünde araçtan indim. Onlarda benimle beraber indi ve tekrar arabaya bindirmeye çalıştılar. Yüksek sesle yardım istedim, polis gelecek korkusuyla kaçıp gittiler.”dedi.

ÖNLEYİCİ TEDBİR TALEBİNDE BULUNDU
Yaşanan olayla ilgili hastaneden darp raporu aldığını, Gebze Adliyesine cinsel saldırı ve darp suçundan davacı olduğunu ifade eden N.H, kadına yönelik bu tür saldırıların son bulmasını diledi. Emniyetten önleyici tedbir talebinde bulunan N.H. olayla ilgili Salim Y.isimli şahsın yargı karşısına çıkarılmasını bekliyor. Öte yandan cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Salim Y’nin evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum