Reklam

Hürriyet programa davet edilmedi

İzmit’i ilgilendiren Cedit Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımı ile yapılacağı basın açıklamasına İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet davet edilmedi

Hürriyet programa davet edilmedi
Editör: Mavi Kocaeli
25 Aralık 2020 - 17:49
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kocaeli’de yapılacak olan Kentsel Dönüşümlerle ilgili önemli açıklamalarda bulunmak için Kocaeli’ye geldi. Bakan Kurum, İzmit Cedit Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili önemli açıklamalar yaptığı programa Bakan Kurum’un yanı sıra Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, ilçe belediye başkanları, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve bir çok bürokrat katılırken Cedit’teki Kentsel Dönüşüm Projesinin bünyesinde bulunduğu İzmit’in Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet toplantıya davet edilmedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İbrâhim Kardaş
    2 ay önce
    Artık hazmedin. Nasıl hazmedecekseniz öyle hazmedin. Psikologlara mi gidersiniz, hacı hocaya mi gidersiniz. Ama hazmedin. Bu ayrımcılık niye. Bunun hesabı önümüzdeki belediye seçimlerinde sorulacaktır. Sonra ağlamak yok. Demedi demeyin.