Hodri Meydan'dan Murat Öztürk'e sert tepki

Başkan Büyükakın’dan ücretli olduğu günden bu yana eski doluluk oranına ulaşamayan Milli İrade Meydanı Otoparkı’nın tekrar ücretsiz olmasını talep eden İKM Başkanı Murat Öztürk'ün bu çağrısını, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği sert sözlerle eleştirdi.

Hodri Meydan'dan Murat Öztürk'e sert tepki
Editör: Mavi Kocaeli
12 Kasım 2020 - 10:10
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Milli İrade Meydanı'ndaki ücretli otoparkın eski sisteme göre ücretsiz olarak hizmet vermesini isteyen İKM Başkanı Murat Öztürk'e, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği sert tepki gösterdi.

MURAT ÖZTÜRK'E SERT TEPKİ
Hodri Meydan Taraftarlar Derneği de Murat Öztürk'e sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla yanıt vererek, "Kulübümüzün kısıtlı gelir kaynakları üzerine KOCAELİSPOR’a yardım projesi kapsamında her araç sahibi, araç başına gün boyu 5 ₺ gibi cüzi bir rakamla Kocaelispor Kulübü’ne yardımda bulunurken, Murat Öztürk’ün bu durumdan rahatsız olmasını camia olarak esefle kınıyoruz" ifadelerine yer verdi.

İşte derneğin yaptığı o açıklama...

MURAT ÖZTÜRK'ÜN ÇAĞRIDA BULUNDUĞUNU ÖĞRENDİK

"KOCAELİSPOR’u Sevenler Derneği tarafından işletilen ve gelirleri KOCAELİSPOR’umuza aktarılan Milli İrade Meydanı’nda yer alan otopark projesi üzerine, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği başkanı Murat Öztürk’ün geçtiğimiz günlerde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Tahir BÜYÜKAKIN’a ' gelin burayı tekrar ücretsiz yapın, otopark 5 aydır boş duruyor' sözleri ile çağrıda bulunduğunu öğrendik.

RAHATSIZ OLMASINI KINIYORUZ
Kulübümüzün kısıtlı gelir kaynakları üzerine KOCAELİSPOR’a yardım projesi kapsamında her araç sahibi, araç başına gün boyu 5 ₺ gibi cüzi bir rakamla Kocaelispor Kulübü’ne yardımda bulunurken, Murat Öztürk’ün bu durumdan rahatsız olmasını camia olarak esefle kınıyoruz. Daha öncesinde açık otopark olarak kullanılan Milli İrade Meydanı, bir çok Rent A Car şirketinin meskeni haline gelmişti. Pandemi nedeni ile ilk zamanlarda çok fazla dolmayan ama günden güne doluluk oranını arttıran otopark alanının şimdilerde Murat Öztürk’ün hedefi haline gelmiş olması bizleri hayrete düşürmüştür.

KOCAELİSPOR’A DİL UZATAN HİÇ KİMSEYE YER YOK !
Murat Öztürk’ün KOCAELİSPOR’u hedef alan projeleri ve eylemlerine, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği olarak asla taviz vermeyeceğimizi, KOCAELİSPOR isminin geçtiği her yerde armamızın ve kulübümüzün menfaatlerini sonuna kadar savunacağımızı, KOCAELİSPOR’umuzun aleyhine konuşan ve zarar vermeye kalkışan her kim olursa olsun buna izin vermeyeceğimizin bilinmesini isteriz. BU ŞEHİRDE KOCAELİSPOR’A DİL UZATAN HİÇ KİMSEYE YER YOK!"

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum