Reklam
Reklam

Hodri Meydan'dan istifa çağrısı

Dün Gümüşhanespor’a 1-0 yenilen Kocaelispor'un ardından Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda istifa çağrısında bulundu.

Hodri Meydan'dan istifa çağrısı
Editör: Mavi Kocaeli
07 Ocak 2021 - 11:39

Dün Gümüşhanespor’a 1-0 yenilen Kocaelispor'un ardından Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun yazılı bir açıklama yaptı.

“TAHAMMÜLÜMÜZ KALMAMIŞTIR”
Uzun açıklamasında, “Değerli kamuoyu büyük Kocaelispor taraftarı; haftalardır bireysel yetenekle maç kazanıp oynadığımız oyunun üzerine hiç bir şey katamadan körü körüne ilerliyoruz. Bu zamana kadar takımımızın ve camiamızın menfaatlerini hiçbir çıkarımız olmadan, bulunduğumuz her platformda savunduk ve savunmaya da devam edeceğiz. Ama artık geldiğimiz bu noktada teknik direktörümüzün yanlış hamlelerine ve oyunu okuyamamasına tahammülümüz kalmamıştır.

“ İSTİFA DA BİR HİZMETTİR!”
Bizlerin şampiyonluktan başka bir alternatifi olmamakla beraber oynadığımız oyun kurgusununda amatörce oluşu artık iyiden iyiye sabrımızı taşırmıştır. En kısa süre içerisinde teknik direktör değişikliğini tüm Kocaeli halkı olarak bekliyor olacağız.  İstifa da bir hizmettir!” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum