Reklam

'Hizmet yapmamak için kafalarını kuma gömüyorlar'

AK Parti İzmit İlçe 5. olağan kongresi bugün yapıldı. Kongrede söz alan Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker İzmit Belediyesi'ne yüklendi.

'Hizmet yapmamak için kafalarını kuma gömüyorlar'
Editör: Mavi Kocaeli
20 Eylül 2020 - 12:44 - Güncelleme: 20 Eylül 2020 - 18:49

Kongrede söz alan Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker şunları söyledi: "İzmit geçmişte aldığı hizmetleri şimdi alamamanın üzüntüsünü yaşıyor. İnşallah bu kongrede seçilecek yeni teşkilat İzmit’i eski neşesine kavuşturacak. Sokaklar çöple dolu. Bu zihniyetin hizmet yapmak gibi bir dertleri yok. Onlar var olanları ortadan kaldırmak için çalışıyorlar. Fatma Hanım’ın ilk projesi Cedit'teki kentsel dönüşüm hizmetini iptal ettirmekti. Ben bunun altından kalkamam benim işi bu değilki dedi. Eften püften işlerle uğraşıp esaslı işleri ben yapamam dedi.

KAFALARINI KUMA GÖMÜYORLAR
Büyükşehir başkanımız gitti bakanlıkla protokol yaparak kentsel dönüşüm projesini üstlendi. Bunlar geçmişten bugüne yapılan bütün projelere karşı çıktılar. Hizmet yapma gibi bir dertleri olmadığı için çuvallamış durumdalar. Bunlar Deve kuşu gibi başlarını kuma sokup vatandaş görmüyor sanıyorlar. Halbuki vatandaş hepsini görüyor. 2014 yılında açılan Nevzat bey zamanında güçlendirilen Sarısu tesislerini tekrar açma projesi yapıp genel başkanlarını buna davet ettiler. İşte CHP zihniyeti bu. Onun için İzmit ağlıyor, hüzünlü diyoruz. Bu teşkilat bunu düzeltecek, toparlayacak."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum