Reklam

Hemşerilerinde Yaman'a Genel Merkezde ziyaret

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’a hemşerilerinden ziyaret.

Hemşerilerinde Yaman'a Genel Merkezde ziyaret
Editör: Mavi Kocaeli
07 Ekim 2020 - 16:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görevlendirmesi ile geçtiğimiz haftalarda AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, geçtiğimiz hafta Genel Merkezinde ki görevine başlamıştı. 

AĞRILI BAŞKANLARDAN YAMAN’A ZİYARET
Vekil Yaman’ın yeni görevine başlamasının ardından hayırlı olsun ziyaretleri de başladı. Vekil Yaman’ın bugün ki konukları Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Nuri Aydemir ve federasyona bağlı Ankara, Antalya, Eskişehir, İzmir, Çayırova bölge dernek başkanları oldu. 

YAMAN’DAN BAŞKANLARA TEŞEKKÜR
Ziyarette Federasyon Başkanı Nuri Aydemir yaptığı açıklama da “AK Parti Genel Merkezinde aldığı görev ile Ağrılı hemşerilerimizi başarılı ve onurlu bir şekilde temsil ettiği için teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.”dedi.
Vekil Yaman’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Federasyon Başkanı Nuri Aydemir ve dernek başkanlarına teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum