Reklam

Harun Başkan AK Parti'den yardım bekliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın evinin önünde çöp toplayan vatandaşları paylaşarak eleştirilerde bulunan CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı’ya AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’den cevap geldi

Harun Başkan AK Parti'den yardım bekliyor!
Editör: Mavi Kocaeli
21 Eylül 2020 - 13:14 - Güncelleme: 21 Eylül 2020 - 13:22

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın evinde çöpten ekmek toplayan vatandaşları paylaşarak mutlu şehir sloganı üzerinden Başkan Büyükakın’a yüklenmişti. O sözlere yanıt veren AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Güney şu ifadeleri kullandı: “İzmit’i 1,5 yıldır CHP yönetiyor. Üstelik sloganları da “İzmit gülümseyecek” idi. Bir buçuk yıldır ortaya hiçbir icraat koymadan şimdi kalkıp sosyal belediyecilik dersi vermeye çalışıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz son dönemde İzmit’te birçok evsizi, barınma merkezlerine aldı. Evi yanan, yardıma muhtaç insanın yardımına koştu. Ancak İzmit Belediyesi ne yaptı, doğrusu merak ediyoruz.

“AK PARTİ’DEN YARDIM BEKLİYOR”
CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı’nın bile bu fotoğrafı kendi belediye başkanı yerine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımıza göndermesi, kimin çalışıp, kimin yan gelip yattığının da bir göstergesidir. Harun Başkan da belli ki, İzmit Belediyesi’nden umudunu kesmiş durumda. İcraat üretmek yerine hala AK Parti’den yardım bekliyor. İzmit Belediyesi bu vatandaşımızı bulamazsa, biz kendisini bulup sorununu çözeceğiz. Merak etmesin”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum