Hakan Höbek Koronavirüs mü oldu?

Kocaeli’de yayın yapan bir Gazete tarafından Gebze Merkez Hastaneleri sahibi Dr.Hakan Höbek hakkında Korona Virüs’e yakalandığı ve hastanede karantinada tutulduğu iddialarına belgeli cevap geldi.

Hakan Höbek Koronavirüs mü oldu?
Editör: Mavi Kocaeli
01 Eylül 2020 - 09:53 - Güncelleme: 01 Eylül 2020 - 10:05

Gebze’nin sevilen isimlerinden Hakan Höbek, kendisi hakkında ortaya atılan iddialara gece yarısı yaptığı Korona Virüs test sonucuyla sert sözlerle cevap verdi. Yalan haberlerle çarpıtma yapıldığına dikkati çeken Höbek, konuyu yargıya taşıyacağını vurguladı. Söz konusu haberde Dr.Hakan Höbek ile beraber eşi Nazmiye Höbek ve Hastane CEO’sunun da Korona Virüs’e yakalandığı, Höbek’in kendini hastane binasında izole ettiği iddia edilmişti.

NEGATİF SONUCU PAYLAŞTI
Yalan haber sonrası sosyal medyadan “Negatif” sonuçlu PCR testiyle cevap veren Höbek, “Kocaeli’de corona virüsünü siyasete alet eden bu arkadaş, yalancı gazeteciliğe ek olarak doktorluğa da soyunmuş ve eşimin ve benim corona virüse yakalanmış olduğumuz haberini yapmış. Corona virüse herkes yakalanabilir ve hastalığı geçirebilir. Nasıl bir bilgiye dayanarak bu haberin yapıldığını bilmemekteyim ama sağ olsun bir çok dostum bu haber sonrasında geçmiş olsun demek üzere beni aradı. Ben de bu haberin varlığını şaşkınlıkla öğrendim ve beni merak eden tüm dostlarıma corona virüs olmadığımı bildiririm. Bu konuyla ilgili mahkeme süresi başlatacağım. Coronayı herkes olabilir, ondan dolayı herkes gerekli önlemi almalıdır.”dedi. Ömür KAVRAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum