Reklam

Güray Oruç MHP'ye üye oldu

İzmit Kulmahmut Horozum Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı yürüten Güray Oruç, MHP İl Teşkilatı'na giderek üye oldu.

Güray Oruç MHP'ye üye oldu
Editör: Mavi Kocaeli
30 Kasım 2020 - 09:57

Kulmahmut Horozum Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Güray Oruç'un üyelik kaydını MHP İl Teşkilatı'nda İl Başkanı Aydın Ünlü gerçekleştirdi.

"BUNDAN SONRAKİ ÇİZGİMİZ BU ŞEKİLDE"
MHP üyeliği hakkında açıklama yapan Oruç şu ifadelere yer verdi; “Değerli dostlarım, değerli büyüklerim. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Değerli dostlarım, saygıdeğer büyüklerim bildiğiniz üzere yıllardan beri hep sahalardayız. Kulüplerde, derneklerde, platformlarda elimizden geldiği kadar gücümüzün yettiği kadar, yanlışlarıyla, doğrularıyla eksikleriyle, fazlalarıyla tamamen samimiyet içinde, Devletimiz için, milletimiz için, bölgemiz için, mücadeleler ettik, etmeye de devam edeceğim. Bundan sonraki çizgimizde bu şekilde olacaktır."

"BÜYÜK DAVALARA GÖNÜLDEN KATILMAK GEREK"
"Dün Vatanımıza, Milletimize, bölgemize yararlı olabilmek, daha güzel hizmetler yapabilmek adına fikirlerimin, çizgimin, görüşlerimin, düşüncelerimin, senelerden beri tanıştığım içlerinde olduğum abilerimin, dostlarımın, kardeşlerimin yer aldığı Milliyetçi Hareket Partimize(MHP) resmi üyeliğimi yapmış bulunmaktayım. Kafam rahat, Mutluyum, Huzurluyum. Şu konuya da değinmek isterim ki Partimizde görev alabiliriz veya görev verilmez. Biz bu konuların peşinde değiliz. Büyük davalara da karşılık beklenmez, yürekten ve gönülden olmak gerekir."

"BAŞKANIMIZ AYDIN ÜNLÜ'YE TEŞŞEKKÜR EDİYORUM"
"Rabbim bizlere çizgimizi bozmadan, duruşumuzu bozmadan hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Bu zamana kadar yanlarına ne zaman bulunsam, ne zaman gitsem her görüşmemizde bizlere yabancılık çektirmeden, misafir gibi görmeden en iyi şekilde karşılayan il başkanımız Aydın Ünlü Bey ve yönetim kurulu üyelerimize, İzmit ilçe Başkanımız Ahmet Yalçınöz bey ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım. Rabbim bizlere, vatanına, milletine, bölgesine en güzel hizmetler yapmayı nasip etsin."

YORUMLAR

  • 0 Yorum