Reklam

Güney: İzmit Belediyesi'ne destek vereceğiz

AK Part İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, esnaf ziyaretleri kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Güney: İzmit Belediyesi'ne destek vereceğiz
Editör: Mavi Kocaeli
18 Kasım 2020 - 12:13

Başkan Güney, yöneticileriyle birlikte İnönü Caddesi ve Bekirdere esnafını ziyaret ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Pandemi sürecinde hassasiyetlerinden dolayı esnaflara teşekkür eden Başkan Güney, Bölge esnafı tarafından samimiyetle karşılandı.

ESNAFLARIMIZIN KATKILARI BÜYÜKTÜR
Pandemi sürecinde gösterdikleri hassasiyetlerinden dolayı esnaflara teşekkür eden Güney, "Halkımızın bizlere gösterdiği teveccüh enerjimize enerji katıyor ve motivasyonumuzu daha da arttırıyor. İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte esnaflarımızın anlayışla ve hassasiyetle sürece katkıları çok büyüktür. Pandemi sürecinde ortaya koyulan bu birlik ve beraberlik sayesinde başarılı olacağız. Tek duamız ve temennimiz en kısa sürede alınan önlemlere uyarak bu süreci atlatmaktır. ” Dedi.

HİZMETLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
İzmit esnafı adına Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını takip edeceğini sözlerine ekleyen Güney, “İzmit Belediyesinin yapmayı planladığı işler için mecliste AK Parti adına destek vereceğiz. İzmit'in hayrına, faydasına ne iş olursa biz hizmete ve desteğe hazırız. Her ne olursa olsun İzmit kaybetsin, sıkıntı çeksin istemiyoruz. CHP yönetimlerinin vatandaş taleplerine karşılık verebilmesini, ihtiyaç olan ve söz verilen işlerin artık programa alınarak acil bir şekilde yapılmasını esnafımızla birlikte bekliyoruz.  Büyükşehir Belediyemizin yapacağı hizmetlerde ise takipçisi esnafımız adına takipçi olacağız. İfadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum