Reklam

Güney: İzmit Belediyesi Ağustos böceği gibi

AK Parti İzmit İlçe  5. Olağan kongresi bugün Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Gecikmeli olarak yapılan kongrede tek aday mevcut başkan Ali Güney.

Güney: İzmit Belediyesi Ağustos böceği gibi
Editör: Mavi Kocaeli
20 Eylül 2020 - 11:59 - Güncelleme: 20 Eylül 2020 - 18:50

Koronavirüs nedeniyle gecikmeli olarak yapılan Ak Parti İzmit İlçe 5. Olağan kongresi bugün yapılıyor. Mevcut Başkan Ali Güney’in tek aday olduğu kongre yoğun bir katılımla başladı. Kongrede ilk olarak söz alan Mevcut Başkan Ali Güney, “Ak partide siyaset yapmak sadece bir partide görev yapmak değildir. İzmit’te 31 Mart seçimlerinden sonra ağustos böceği karınca hikayesi yaşanıyor. Teşbihte hata olmaz İzmit’te  son dönemde aynı bu durum yaşanıyor. İzmit belediyesi o festival senin bu festival benim geziyor. Millet size bu yetkiyi sadece festival yapın diye vermedi. Seçin zamanı geldiğinde ağustos böceği gibi mazaret uydurursunuz.
 
ÜÇ YIL SONRA İZMİT’İ ALACAĞIZ
İzmit Belediyesi bir ay önce iki genel başkanı getirerek Ak Parti döneminde yapılan projeleri kendi projeleri satıyor. Yakında Alemdar Caddesini bile kendileri yapmış gibi üç genel başkanla açılış yaparlar diye bekliyoruz. Bizim mücadelemiz seçime kadar değil mezara kadar sürer. Bizler bu görevleri emanet olarak görüyoruz. Bundan dolayı hesabi olarak değil hasbi olarak karşınızdayız. Dur durak bilmeyen çalışmalarımızla üç yıl sonra İzmit tekrar Ak kadrolara geçecek" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum