Reklam

Güney'den CHP'ye taciz göndermesi

“Önce partinizi temizleyin” AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, İzmit’in gerçek gündemini değiştirmek için ortaya suni tartışmalar atıldığını belirterek, “Niyet gerçekten taciz ve tecavüzle mücadeleyse CHP’li arkadaşlar bunu önce kendi partileri içinde başlatmalıdır” dedi.

Güney'den CHP'ye taciz göndermesi
Editör: Mavi Kocaeli
20 Aralık 2020 - 14:17
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, haftalık basın açıklamasında İzmit’te son günlerde can sıkıcı gelişmeler yaşandığını kaydetti. Bunların başında Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki sokak hayvanlarına yönelik belediye eliyle gerçekleştiren katliamın geldiğini, seçimlerin üzerinden iki yıl geçmesine rağmen söz verilen hiçbir projede ilerleme kaydedilmemesi geldiğini belirtti. Bütün bunların yanında siyasi hırsla personel alımları yapılması ve yıllardır işlerini başarıyla sürdüren çalışanların kamuoyu önünde linç edilip, mobing uygulanarak sokağa atılmasının da kabul edilemez uygulamalar olduğunu ifade eden Başkan Güney, şunları söyledi: “İzmit’in gerçek sorunları ortada dururken, vatandaşlarımızın temizlik ve çöp gibi en basit hizmetleri bile alırken zorlandığı gerçeği herkes tarafından kabul edilmişken, bütün bunları bir kenara bırakarak farklı gündem ve algı yaratmak boşuna bir çabadır.

AYNADA KENDİ PARTİLERİNE BAKSINLAR
Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz iyi ki var da, İzmit’te herkes eşit hizmet alabiliyor. İlçe belediyemizde yönetim değiştikten sonra mağdur edilenlere yardım eli uzatılıyor. Bu hizmetleri kötü göstermek adına taciz ve tecavüz gibi söylemler kullananları açıkça dönüp, aynada kendi partilerine bakmalarını tavsiye ediyorum. Hergün yeni bir taciz ve tecavüz haberleri gelen CHP’nin, bu konuda samimiyetini ortaya koyabilmesi için önce kendi örgütleri içindeki bu olayları ele alması; üstünü örtmeden, başkalarına iftira atmadan ve karalamaya kampanyasına girmeden bunları açıklaması gerekir. Aksi halde tıpkı ülke gündeminde olduğu gibi, yerelde de bu çıkışların sadece gündem değiştirmek  olduğu apaçık ortadadır”.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum