Güney'den Alemdar'a "ince" gönderme

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, 45 yerine 25 günde tamamlanan Alemdar Caddesi’yle ilgili sosyal medya paylaşımında “İzmit sözünde duranları özledi” dedi.

Güney'den Alemdar'a "ince" gönderme
Editör: Mavi Kocaeli
04 Eylül 2020 - 09:11

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin İzmit Alemdar Caddesi’nde 25 günde tamamladığı altyapı çalışması AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’in de gündeminde. Güney, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın’a bu kadar kısa sürede çevre esnafını ve vatandaşı üzmeden çalışma tamamlandığı için teşekkür ederken, “İzmit sözünde duranları özledi” dedi. İzmit’te seçim sonrası Kapanönü, Fethiye Caddesi, teleferik gibi projelerin sözde kalıp, icraata geçilmesine yönelik eleştirilere gönderme yapığı yorumlarına neden olan açıklamada Güney şu ifadeleri kullandı:

ANLAMLI TEŞEKKÜR
“Şehrin en merkezi yeri Alemdar Caddesi’nde hayat devam ederken yerin 5 m altında 45 yerine 25 günde (1150 m) altyapı işini tamamlayıp, esnafımızın bütün taleplerini yerine getirerek, en ufak bir şikayete yer vermeden yeniden trafiğe açan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr.Tahir Büyükakın’a ve Büyükşehir Belediyesinin çalışkan ekibine teşekkür ediyorum. İzmit sözünde duranları özlemişti.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum