Günay: Farklı düşüncelerimiz yok!

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, görevdeki bir yılıyla alakalı basın toplantısı düzenledi.

Günay: Farklı düşüncelerimiz yok!
Editör: Mavi Kocaeli
22 Eylül 2021 - 13:28
Günay’ın toplantısına Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dönmez, Gençlik Kolları Başkanı Murat Güveren ve ilçe yöneticileri de katıldı. Yoğun bir tempo içerisinde bir yılı geride bıraktıklarını ifade eden İlçe Başkanı Servet Günay, “Ben kuruluştan beri bu Partideyim. Partimden hiçbir zaman bir santim dahi uzaklaşmadım. Görevim olmasa da varmış gibi devam ettim. Bu süreçte kendim ve ailem için bir şey düşünmedim. Partime, kentime faydalı olayım istedim. Bir çok projensin arka planda emeğimiz, katkımız var.”dedi.
FARKLI DÜŞÜNCEMİZ YOK
Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile yakınlığına vurgu yapan Servet Günay, “Burada tek amacımız partimize 2023 yılında daha güçlü bir şekilde seçimi kazandırıp, mevcut oyumuzun üzerine çıkmak. Bu süreçte 3 binden fazla üye yaptık. Şu anda 25 bin üyemiz var ve Çayırova’nın seçmen sayısı 80 bin. Üye sayısında partimizin, Türkiye ortalamasının üzerindeyiz. Yapılması gereken yatırımları yapmak zorundayız. Bizim başka partiler gibi başka amacımız, farklı düşüncelerimiz yok. Başkanımızla oturup değerlendirmeler yapıyoruz. Başkanlar müzakere yaparken ortak karara varıyorlarsa burada kazanç vardır. Belediye Başkanımız benim 25 yıllık dostum, ailecek görüştüğüm arkadaşım. Hepimiz insanız, herkes hatalar yapabilir, biz bu durumlarda istişare yapıyoruz. İlçeye faydası olan işlere de tamam diyoruz.”diye konuştu.
ZAMAN ZAMAN PARTİMİZİ KARŞIMIZA ALDIK
Çayırova’nın Belde olduğu dönemlerde Başkanlık yaptığınız, Bünyamin Çiftçi’nin de Belde Başkan yardımcısı olduğunu hatırlatan Günay, o dönem Çayırova’nın İlçe olması için büyük mücadeleler verdiklerine atıfta bulunarak, “İlçe olmak için çok mücadele ettik. Zaman zaman partimizi karşımıza aldık. Büyüklerimizden bu yüzden yeri geldi çok tokat ve darbe yedik. Ancak Belediyelerimiz bu süreçte Çayırova’ya büyük hizmetler yaptı.”şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum