Günay'dan 'Merhaba' Karahan'dan "Veda'

AK Parti Çayırova’da İlçe Başkanlığı’na aday gösterilen Servet Günay, teşkilatla buluştu.

Günay'dan 'Merhaba' Karahan'dan "Veda'
Editör: Mavi Kocaeli
09 Eylül 2020 - 11:58

Ömür KAVRAN-AK Parti Çayırova’da İlçe Başkanlığı’na aday gösterilen Servet Günay, teşkilatla buluştu. Ankara’dan dönen Günay, beraberinde Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve mevcut İlçe Başkanı Ekrem Karahan ile teşkilatın konuğu oldu. Partililere kendini anlatan ve kongrenin birlik ve beraberlik içerisinde yapılması temennisinde bulunan Günay, partililerden destek istedi.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi de “AK Parti Genel Merkezimiz ve  Kocaeli İl Başkanlığımızın istişare ve değerlendirmeleri sonucunda İlçe Başkan adayımızın Servet Günay olarak açıklanmasının ardından İlce Teşkilatımızda gerçekleşen basın açıklamasında inandığımız yolda birlikte yol yürüdüğümüz dava arkadaşlarımızla bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik. Durmak yok yola devam.”dedi. 

KARAHAN VEDA ETTİ
Öte yandan Pazar günü yapılacak kongrede görevi devretmeye hazırlanan Mevcut İlçe Başkanı Ekrem Karahan da partililere veda etti. Son yönetim kurulu toplantısını icra eden Karahan, helallik isteyerek, “Yaklaşık iki yıldır onurla ve gururla sürdürmüş olduğumuz Ak Parti Çayırova İlçe başkanlığı dönemimizin son toplantısını icra ettik. Bu kutlu görevde birlikte yol yürüdüğüm benimle birlikte canla başla görev yapan kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarımın her birine ayrı ayrı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”diye konuştu. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum