Reklam

Güler: Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz!

Kaymakam Mustafa Güler "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında şehit Jandarma Er Hamdi Pekçalışkan’ın ailesini ziyaret etti.

Güler: Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz!
Editör: Mavi Kocaeli
10 Nisan 2021 - 10:02
Gebze’de Kaymakam Mustafa Güler "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında 1992 yılında Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde operasyon dönüşünde suda boğulma sonucu şehit olan Jandarma Er Hamdi Pekçalışkan’ın ailesini ziyaret etti. Şehidimizin ailesiyle sohbet eden Kaymakam Mustafa Güler; “Şehitlerimizin geride kalan anne-baba, eş ve çocukları ile kardeşleri, milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir. Aziz vatan toprakları şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz.” dedi.
KIBRIS GAZİSİNE GİTTİ
Daha sonra Kıbrıs Gazisi Sebahattin Özkan ve Vazife Malulü Jandarma Komando Er Mustafa Malkoç ‘un evlerini ziyaret eden Kaymakam Güler “Ülkemizin her karış toprağında, vatanını bayrağını ve kutsal değerlerini savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen gazilerimiz, milletimizin her daim gurur kaynağı olacaktır. Emsali olmayan bir fedakârlıkla hainlere göz açtırmayan, canlarından vazgeçmeyi göze alan gazilerimizle ne kadar iftihar etsek azdır. “ dedi.
Şehit aileleri ve gazilerimiz ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Mustafa Güler’e teşekkürlerini ilettiler.
Kaymakam Güler’e  ziyaretleri sırasında Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadriye Aydemir eşlik etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum