Reklam

Güler Şehit ve Gazi Ailelerinin yanında!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında, aziz milletimizin huzur ve güvenliği için şehadet makamına erişen şehitlerimizin kıymetli aileleri ile kahraman gazilerimizi, pandemi kurallarına riayet ederek evlerinde ziyaret ediyor.

Güler Şehit ve Gazi Ailelerinin yanında!
Editör: Mavi Kocaeli
08 Mayıs 2021 - 13:21
İlk olarak 1994 yılında Şırnak'ın Cudi ilçesinde iç güvenlik çatışması sonucu Şehit olan Piyade Er Ömür Ergül’ün emanetlerini ziyaret eden Kaymakam Güler “Şehitlerimizin emaneti olan ailelerine ve gazilerimize sahip çıkarak ziyaret etmeyi sorumluluğumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Bu ülkede huzur ve güven içerisinde yaşayabiliyorsak, bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Ramazan-ı Şerifinizi gönülden tebrik ediyor, Rabbimden bu mübarek ayın ülkemiz,  milletimiz, ilçemiz ve tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.” dedi.
GAZİLERİ UNUTMADI
Daha sonra Kıbrıs Gazisi Musa Arık ve Kıbrıs Gazisi Hüseyin Esen’i ziyaret eden, gazilerimizin hal ve hatırlarını soran Kaymakam Güler “Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin devlet olarak da millet olarak da daima yanındayız. Kapımız her daim sizlere açıktır. Bu mübarek Ramazan günü vesilesiyle tüm şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi ve Kıbrıs Gazilerimize hayırlı bir ömür temennisinde bulundu. Şehit aileleri ve gazilerimiz ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Mustafa Güler’e teşekkür ettiler.
 Kaymakam Güler’e ziyaretleri sırasında Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadriye Aydemir eşlik etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum