Güler'den kurumlara ziyaret!

Gebze Kaymakamı Güler'den kurumlara ziyaret...

Güler'den kurumlara ziyaret!
Editör: Mavi Kocaeli
02 Aralık 2021 - 10:26
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Çelebi’nin Kandıra ilçesine atanması sonrasında boşalan İlçe Jandarma Komutanlığına ataması yapılan Üsteğmen Muharrem Poyrazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe Jandarma Komutanlığı önünde İlçe Jandarma Komutanı tarafından karşılanan Kaymakam Mustafa Güler, “Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için gece - gündüz demeden mesai mefhumu gözetmeksizin büyük fedakârlıklarla cansiperane çalışan Jandarma Teşkilatımız başta olmak üzere tüm güvenlik güçlerimize değerli hizmetleri sebebiyle teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim”  dedi. Jandarma sorumluluk bölgesinin asayiş durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Güler, daha önce Gebze Merkez Karakol komutanı olarak görev yapmaktayken İlçe Jandarma Komutanı olarak atanan Üsteğmen Muharrem Poyrazoğlu’nu tebrik ederek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.  
CEZAEVİNDEN BİLGİ ALDI
Kaymakam Mustafa Güler İlçemiz Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti.
Cezaevinin genel durumu ve yürütülen faaliyetler hakkında Cezaevi Jandarma Komutanı Üsteğmen Ali Yıldırım ve Cezaevi Müdürü Ekrem Ünal’dan bilgi alan Kaymakam Güler  Cezaevi Müdürü olarak atanan Ekrem Ünal’ı tebrik ederek kendisine yeni görevinde başarılar diledi.  
Cezaevi Jandarma Komutanı Üsteğmen Ali Yıldırım ve Cezaevi Müdürü Ekrem Ünal ise Kaymakam Mustafa Güler’e ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek  teşekkürlerini sundu. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum