Reklam

Gölcük'te icradan satılık dublesk daire

Gölcük İcra Dairesi Gölcük Örcün'de bulunan 3+1 dubleks daireyi icradan satışa çıkardı.

Gölcük'te icradan satılık dublesk daire
Editör: Mavi Kocaeli
09 Mart 2021 - 16:06
Gölcük İcra Dairesi Gölcük Örcün'de bulunan 3+1 dubleks daireyi icradan satışa çıkardı. 132 metrekare olan ve doğalgazla ısınan daire için toplamda 160.000 ₺ muhammen bedel isteniyor. İhale açık artırma suretiyle yapılacak olup birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşincigünden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamınıve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Hikmet Aktaş
  1 ay önce
  Dairede kimse oturmuyor na tamam bitmemiş ,muhtemelen müteahhit kaçmıştır kimse evsiz kalmayacak
 • Gölcük'lü
  1 ay önce
  Rabbim yar ve yardımcıları olsun yapmayın etmeyin yazıktır günahtır
 • Fethi
  1 ay önce
  Allahım bu mübarek günlerde icradan satılan evin sahibine yardım et kendisi satsın karşı tarafın parasını versin. Biraz vicdanlı merhametli olun yazıktır günahtır.
 • gölcüklü
  1 ay önce
  Kimbilir kimin canı yanacak borcu yuzunden evınden atılacak, evı alanda ucuza ev aldım dıye sevınecek aglayanın malı gulene yaramaz