Gebzeli Güzellik Merkezi sahibi Show Tv'ye konuk oldu

Gebze’de faaliyet gösteren Songül Toğru Güzellik Merkezi sahibi başarılı iş kadını Songül Toğru, Show TV’de sabah programında Özge Ulusoy’un konuğu oldu.

Gebzeli Güzellik Merkezi sahibi Show Tv'ye konuk oldu
Editör: Mavi Kocaeli
08 Ekim 2020 - 12:48 - Güncelleme: 08 Ekim 2020 - 12:50
Sektörde 18 yıllık tecrübesiyle Gebze’de hizmet veren Songül Toğru Beauty Center sahibi Songül Toğru ve ekibi son yıllarda gösterdiği başarılı çalışmaları ile ulusal televizyonların dikkatini çekti. 

GEBZE’DE FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR 
Son teknoloji cihazlar ve kişiye özel uygulamalar ile Dermatolojik ürünlerle cilt bakımları, kalıcı makyaj uygulamaları, kaş tasarımı, kaş ve kirpik boyama gibi güzellik ve estetik adına daha pek çok uygulamayı başarılı bir şekilde yürüten Songül Toğru Beauty Center sahibi Microblading ve Kalıcı Makyaj eğitmeni Songül Toğru yeni adresi Hacıhalil Mahallesi Adliye Caddesi Çergel Plaza’da faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

SONGÜL TOĞRU, ÖZGE ULUSOY’A KONUK OLDU
Toğru önceki gün Show Tv’nin Ciner Tv Stüdyolarında Global Medya tarafından yapılan çekimlerde hafta sonları yayınlanan Özge Ulusoy’un sunduğu “Hayat Güzeldir” programına konuk oldu. Hem anlatımlı hemde uygulamalı olarak gerçekleşen çekimlerde Toğru kalıcı makyaj konularında izleyicilere bilgiler verdi. Çekimler sonunda Songül Toğru, program yapımcısı Özge Ulusoy ve ekibine teşekkür etti. 

18 EKİM PAZAR GÜNÜ YAYINLANACAK
Çekimleri yapılan program Show TV'de 18 Ekim Pazar günü yayınlanacak “Hayat Güzeldir” programında saat 08:15 ile 10:00 saatleri arasında yayınlanacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum