Reklam
Reklam

Gebze'ye Tatoğlu atandı!

Gebze İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne Hikmet Tatoğlu atandı. Yaklaşık 5 aydır boş olan Gebze İlçe Spor Müdürlüğü’nde düğüm çözüldü.

Gebze'ye Tatoğlu atandı!
Editör: Mavi Kocaeli
05 Ekim 2020 - 13:05 - Güncelleme: 05 Ekim 2020 - 13:55


Gebze İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne Hikmet Tatoğlu atandı. Yaklaşık 5 aydır boş olan Gebze İlçe Spor Müdürlüğü’nde düğüm çözüldü. Eski İlçe Spor Müdürü Gökhan Yavaşer'in Iğdır İl Gençlik Spor Müdürlüğüne atanmasının ardından boşalan koltuğa Gebze bölgesinin sevilen ismi Darıca İlçe Spor Müdürü Hikmet Tatoğlu atandı. Hikmet Tatoğlu'nun Gebze İlçe Gençlik Spor Müdürlüğüne asaleten atandığına dair karar Bakanlık tarafından kendisine tevdi edildi. 

HİKMET TATOĞLU KİMDİR?
1972 yılında Rize’de dünyaya gelen Hikmet Tatoğlu, evli ve bir çocuk babasıdır. 
1986 Yılında Rize İkizdere İmam Hatip Ortaokulu’nu bitirdikten sonra 1990 yılında Gebze İmam Hatip Lisesi mezunu olan Hikmet Tatoğlu, Bursa Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi öğretmenliği bölümünde 1998 yılında mezun olduktan sonra Gebze Teknik Üniversitesi Ana Bilim dalında yüksek lisans yaptı. Halen Açıköğretim Fakültesi Adalet bölümünde son sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına da devam ediyor. Ömür KAVRAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum