Gebze'den kongreye gidenler karantinaya alınsın!

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü, AK Parti Büyük kongresine Gebze’den giden kişilerin karantinaya alınmasını istedi.

Gebze'den kongreye gidenler karantinaya alınsın!
Editör: Mavi Kocaeli
25 Mart 2021 - 09:49
Ömür KAVRAN-Tartışma konusu olan AK Parti kongresindeki yoğun katılımla ilgili eleştiriler sürüyor. İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü, Gebze’den kongreye katılan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve İlçe Başkanı Recep Kaya dahil herkesin 15 gün izolasyona tabi olmasını istedi. Uluköylü, “AKP kongresine katılan başta Gebze Belediye Başkanı Sn. Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Sn. Recep Kaya olmak üzere bölgemizden kongreye katılanların 15 gün karantinaya alınması Gebze Halkı’nın sağlığı için zorunluluktur.”dedi.

KAYMAKAM GÜLER GEREKLİ AKSİYONU ALMALI
Bu konuda halk sağlığı için Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’e çağrıda bulunan Uluköylü, “İçişleri Bakanlığı'nın COVİD-19'la mücadele kapsamında yayımladığı genelge doğrultusunda saha denetimlerini aralıksız sürdüren Gebze Kaymakamı Sn. Mustafa Güler’in bu konuda gerekli aksiyonu alacağından en ufak bir şüphem yok. Bu konuda Sayın Güler, bugün Gebze’nin ilk ve tek alışveriş merkezi Gebze Center’e giderek, buradaki iş yerlerini denetleyerek, daha önceki tarihlerde ikaz ve uyarıda bulunulduğu halde hiçbir önlem almayan bazı işletmelere ise cezai işlem uygulamıştır. Sayın Kaymakam’dan Gebze Halkı’nın sağlığı için sahada yapmış olduğu özverileri çalışmalarının heba olmaması adına bugün AKP kongresine Gebze’den katılanları 15 gün süreyle karantinaya alınması konusunda gerekli aksiyonu almasını bekliyorum.”diye konuştu.

YORUMLAR

  • 4 Yorum