Reklam

Gebze'de Recep Kaya dönemi

AK Parti Gebze İlçe kongresi bugün gerçekleştiriliyor.

Gebze'de Recep Kaya dönemi
Editör: Mavi Kocaeli
20 Eylül 2020 - 16:43 - Güncelleme: 20 Eylül 2020 - 17:02
Kongreye Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Emine Zeybek, Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcoğlu, İlyas Şeker, eski ve yeni Belediye Başkanları, İlçe Başkanları da katıldı. Kongrenin Divan Başkanlığını Halit Çokan yaparken, heyet de Ömer Efe, Ayhan Yılmaz, Şenay Önder, Hanife Aydın da yer aldı. 

AYAR’DAN SİTEM DOLU VEDA
Kongrede veda konuşması yapan eski İlçe Başkanı İrfan Ayar, görevi devrederken göndermelerde bulundu. Ayar konuşmasında şunları söyledi: “2002 yılında Cumhurbaşkanımız ilk Gebze mitingini yaptığında o gün meydanıydık. O günden bugüne kadar AK Parti için amele gibi çalışıyorum. Hiç bir zaman görev istemedim, ne zaman görev verilirse en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Partimize leke getirecek hiçbir işte bulunmadım. Biz siyaseti bilmiyoruz. İlmi siyaseti bilmiyoruz. Sadece verilen görevi yürütecek siyaset yaptık. Bugün 13 yıldır bu siyasetin içindeyim. Bu süreç içinde yoğunda bir tempoda olduğumuzun farkında değiliz, siyasi büyüklerimiz sen yoruldun, nadassa ayrıl dediler ayrıldık. Ama Recep Tayyip Erdoğan olduğu sürece ölene kadar peşindeyim.”dedi.  

HİZMET VE ESER SİYASETİ
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ise, “AK Parti nefsine bir kenara bırakanların partisidir. Ben bu davada koca yürekli İrfan ağabeyime bir alkış istiyorum. Allah hepimizi görev yaparken senin gibi çalışacak, bayrağı devrederken de aynı olgunlukla devretmeyi nasip etsin. Bu dava bu ruhla devam ettiği sürece hiçbir zaman, inmeyecek. Hizmet ve eser siyasetine devam edeceğiz, hedeflerimizi başarıyla gerçekleştireceğiz. Çocuklarımıza öyle bir memleket bırakacağız ki, insanlar ülkemize imrenerek bakacak. Gebze’ye 2004-2019 yılları arasında 760 Milyon TL yatırım yapılmıştı, bizde 1.5 yıl içinde 250 Milyon TL yatırım yaptık. Bunun içinde Metro Projesini dahil etmiyoruz. Bu çalışmaları yaparken destek veren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. 

YAMAN’DAN YUNANİSTAN’A HODRİ MEYDAN
Milletvekilleri adına söz alan Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Yunanistan’a göndermelerde bulundu. Doğu Akdeniz’deki gerginlik nedeniyle Yunanistan’a hodri meydan diyen Yaman, “Sen bizim eyaletimizdin. 400 yıl sizi barış içinde yönettik. Macron’un gazına gelme. AK Parti’nin Kahraman gençleri seni Akdeniz’de boğar. Bu oyuna gelme, sizi Akdenizde boğarız. Siz dedelerinize sormadınız mı bizi. Gaza gelip Akdenizi karıştırmak istiyorsunuz. Bu millet söz konusu vatan olunca gözü hiçbir şey görmez, bu oyuna gelme bizim kahraman gençlerimiz sizi boğar. AK Parti’den önce bizim başbakanlarımız onlardan emir alıyordu, hazır bekliyorlardı. Ama bugün Türkiye dünün Türkiye’si değil. Artık dünyada Erdoğan siyaseti var. ABD Siyasetinin bile Erdoğan belirliyor. Biz bu süreçte saflarımızı sıklaştırıp, milletimize hizmet edeceğiz. Bizim makam derdimiz yok, ülkemizi daha iyi günlere getirmek için çalışacağız. 

İşte Kaya'nın listesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum