Reklam

Gebze Belediyesi hareketlendi!

Günümüzün en önemli teknolojik unsuru hiç kuşkusuz sosyal medya.

Gebze Belediyesi hareketlendi!
Editör: Mavi Kocaeli
07 Ekim 2020 - 15:12

Ömür KAVRAN-Günümüzün en önemli teknolojik unsuru hiç kuşkusuz sosyal medya. Artık meslek kurslarında bile bölüm olarak açılan, Üniversitelerde ders olarak okutulan Sosyal medya yönetimi, gündelik hayatın en önemli vazgeçilmezlerinden. Dünyaya yön veren siyasi liderler bile sosyal medyanın gücü ve etkisiyle olaylar karşısında tavırlarını sergiliyorlar. Sosyal medyaya karşı direnenler ise bu gücün nimetlerinden istifade edemiyor. İşte Gebze Belediyesi de nihayet sosyal medyanın gücünün farkına vardı.


GEÇ DE OLSA FARKINA VARDI
Göreve geldiği günden bu yana sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanamayan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün şahsi ve Belediyesi sayfası son günlerde sayfasında ki hareketlilik gözle görülür şekilde dikkati çekiyor. Daha önce rutin ziyaret, inceleme paylaşımları ve duyurular yapan Gebze Belediyesi ekibi, artık içerik üretmeye, sıcak mesajlar vermeye başladı. Trendleri takip edip, günün ihtiyaçlarına yanıt veren Gebze Belediyesi ve Zinnur Büyükgöz’ün sosyal medyada ki hareketliliği dikkat çekmeye başladı. Geç de olsa sosyal medyanın öneminin farkına varan Zinnur Büyükgöz ve danışman kadrosu önümüzdeki günlerde de aynı aktifliği sürdürebilecekler mi merak ediliyor. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zinnur
    3 hafta önce
    Gebze bir coknilden belkide kendisin bağlı olduğu ilden nüfus olarak bir ilceydi. Cayorova darıca Dilovası Böldüler parçaladılar. Gebze sadece tek Kocaeli'nin KENAR KÖYÜ olarak kaldı. Büyük köyünde sorunlu mahallelerini derdinide duyan olmuyor. Maalesef ve hala bu adamlara koru körüne oy devşiriliyor. Mevlana mahallesi ROMANLAR yani çigenelerin yaptıkları sinir tanimiyan rezaletlikleri. İçki, çocuk evlilikleri,çöplük toplama, servis araçlarının evlerinin gririslerini kapatacak kadar park etmeleri, sokak ortasi mangal, caddeye üçlü çekyat, sokak ortasi halı yıkamak, çel çocuk karı yolun ortasına kumelenip oturmak, kabile unsuru millete verilmeyen huzur ve bunu görmeyen devlet yetkilileri. Yazıklar olsun. Haram olsun.