Ford Otosan'dan dev ilan: 3 bin işçi alınacak

Türkiye'nin en büyük otomotiv firmalarından biri olan Ford Otosan, Türkiye genelindeki fabrikalarında 3 bine yakın işçi alımı yapacak

Ford Otosan'dan dev ilan: 3 bin işçi alınacak
Editör: Mavi Kocaeli
16 Temmuz 2021 - 10:05
Geçtiğimiz aylarda özellikle Başiskele ve Gölcük’te kalan arazilerinin “Özel Endüstri Bölgesi” ilan edilmesiyle birlikte çok büyük bir maddi kazanım elde eden Ford Otosan, ülke genelindeki fabrikalarında işçi alımı yapacak. Gölcük ve Başiskele’de kalan arazilerinin “Özel Endüstri Bölgesi” ilan edilmesinin ardından Ford Otosan geçtiğimiz günlerde de Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile 650 milyon Avro tutarına kadar kredi sözleşmesi imzaladı.

TÜM FABRİKALARINDA
Ford Otosan, Kocaeli’de hayata geçireceği 2 milyar avroluk dev yatırım olan 1 tonluk yeni nesil ticari araç yatırım projelerini geçtiğimiz aylarda açıklamasının ardından bu kez de işçi alınacağını duyurdu. Ford Otosan’ın işe alım ilanında verilen bilgiye göre, İstanbul Sancaktepe, Kocaeli Gölcük ve Eskişehir İnönü fabrikalarında toplamda 3 bine yakın işçi alımı yapılacak.

FORD OTOSAN’A İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
Ford Otosan’ın ülke genelinde yapacağı işçi alımlarına başvurmak isteyen vatandaşların Kariyer.net’e üyelikleri üzerinden girmeleri ve başvuru yapmaları yeterli olacak.

FORD OTOSAN'IN İLGİLİ İLANINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum