Reklam

En yakın arkadaşından aldığı araç ağır hasarlı çıktı! 

Güvenli araç alımı ve satımı için nokta adres olan Kocaeli Kaya Pilot Garage Kocaeli İzmit Merkez Oto Ekspertiz Sorumlusu Esra Manav, en yakın arkadaşından aldığı araçta ağır hasar çıktığı örneğini anlatarak; “Alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırıyoruz” dedi. 

En yakın arkadaşından aldığı araç ağır hasarlı çıktı! 
Editör: Mavi Kocaeli
29 Ocak 2021 - 16:44
Pilot Garage’ın Türkiye genelinde yaptığı araştırmalara göre her yüz araçtan 5’i pert çıkarken, her yüz araçtan 2’sinin kilometresinin değiştirildiği ortaya çıktı. İşte sizlerde alacağınız otomobil öncesi mutlaka bu haberi detaylı okuyun. Kocaeli’nde otomotiv  denildiğinde akla ilk gelen firma olan Kocaeli Kaya, önemli bir yatırıma daha imza attı.

GÜVENLİ ARAÇ ALIMI
Türkiye'nin en yaygın ve güvenilir Oto Ekspertiz markası ile anlaşan Kocaeli Kaya güven ilkesi ile hizmet veriyor. Kocaeli Kaya Pilot Garage Kocaeli İzmit Merkez Oto Ekspertiz Sorumlusu Esra Manav, “2011 yılında kurulan Pilot Garage Oto Ekspertiz, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübeleriyle güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine hizmet veriyor” dedi. 

ALDATMALARI ORTADAN KALDIRIYORUZ
Kocaeli Kaya Pilot Garage, karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek güven ortamında ticaret yapılabilmesi için kurulduğunu belirten Manav, “Son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet veriyoruz . Alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırıyoruz ve araçların değerinde alınıp satılabilmesi için katkıda bulunuyoruz” dedi. 

ARKADAŞINDAN ALDIĞI ARAÇTA AĞIR HASAR ÇIKTI
Kocaeli Kaya Pilot Garage Sorumlusu Esra Manav, “Ekspertiz yaptırmak demek aslında ileri ki zamanlar için keşke dememektir. Sizlerin de 2.el araç alırken Keşke dememeniz için yaşadığım bir olayı anlatmak isterim. Geçtiğimiz günlerde bir müşterimiz aracını satmak için yeni  alıcısı ile birlikte merkezimize geldi. Araç sahibi aracı en yakın arkadaşından  satın aldığını, araçta sorun olmadığını  ve tamamen orijinal olduğu söylüyordu. Ancak yapılan ekspertiz sonucunda orijinal olduğunu söylediği aracın  bir çok parçasının değiştiğini ve şase kollarında işlem olduğunu tespit ettik. Hasarsız denilen aracın yapılan ekspertiz sonucunda ağır hasarlı olduğu ortaya çıktı. Bunu üzerine aracın sahibi, kendisine aracı satan arkadaşını aradı ve durumu anlattı. Arkadaşı ise kendisine bende aracı alırken ekspertiz yaptırmadım,  ağır hasarlı olduğunu bilmiyordum dedi. Sizlerde bu ve benzeri üzücü durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız ‘’lütfen aracınızı satın almadan önce kurumsallığına inandığınız ekspertiz merkezlerinden hizmet alınız’’ ifadelerini kullandı. 

A’DAN Z’YE TAM TEST İMKANI 
Hizmetler hakkında bilgi veren Manav, “Bizim hizmet ağımız içerisinde boya, kaporta, motor ve alt mekanik testi, arıza tespiti, fren ve süspansiyon testi, yanal kayma testi, iç ve dış ekspertiz gibi farklı alanlarda testler yapıyoruz. Aracını buraya getiren müşterimiz  A’dan Z’ye tüm bilgilere sahip olacaklardır” şeklinde konuştu.

Randevu ve bilgi için: 0262 333 1 333
https://araba41.com/oto-ekspertiz-pilot-garage/

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum