Reklam

Ellibeş: Yalan damarlarınıza işlemiş

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, bir fotoğraf karesi üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı itibarsızlaştırmaya çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi, “Bu kadar sığ, bu kadar boş siyaset yapılmaz. Yalan damarlarınıza işlemiş” dedi.

Ellibeş: Yalan damarlarınıza işlemiş
Editör: Mavi Kocaeli
08 Ekim 2020 - 19:34 - Güncelleme: 08 Ekim 2020 - 19:38

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, bir gazetede yer alan fotoğrafa bakarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez Gezisi’nde yabancı ülke liderleri önünde eğildiğini ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’nin milli duygularını incittiğini belirterek şunları söyledi: “Türkiye, Azerbaycanlı kardeşlerinin arkasında bir bütün olup, düşmanlarıyla mücadele ettiği sırada CHP lideri ortaya çıkıp, Cumhurbaşkanı hakkında aslı astarı olmayan iddialar ortaya atıyor. Hem ülkemizi hem de Cumhurbaşkanımızı küçük düşürmek pahasına, yabancı ülke liderleri önünde para için eğildiğini ileri sürüyor. Görüntülerin tamamına baktığınızda Cumhurbaşkanımızın araçtan indiği sırada ceketini düzeltirken bu fotoğrafın çekildiği, aslında kimsenin önünde eğilmediği açıkça görülüyor.

DAMARLARINIZA İŞLEMİŞ
Yalan artık damarlarınıza işlemiş. Adeta yalan hastalığına turulmuş bu zihniyet aslında çok iyi biliyor ki, Türkiye ve Cumhurbaşkanımız ne Ortadoğu’yu kan gölüne çeviren İsrail karşısında, ne de bugün Azerbaycanlı kardeşlerimize destek verdiği için kendisine saldıran Avrupa ülkeleri karşısında hiçbir zaman eğilmedi, eğilmeyecek. Siyasi hayatı boyunca milleti dışında hiçbir güç tanımayan, Allah’ın huzuru dışında hiçbir yerde eğilmeyen Cumhurbaşkanımıza yapılan bu haksız saldırı karşısında AK Parti Kocaeli Teşkilatları olarak her zaman olduğu gibi daima yine liderimizin arkasındayız. Cumhurbaşkanımızı yalan ve iftirayla yıkacaklarına inananların, milletimizin feraseti karşısında yine darmadağın olmaları çok yakındır” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum