Deva'da iki ilçe başkanı daha seçildi

Türkiye’nin en genç partisi olan DEVA Partisi’nin Kocaeli İl Başkanlığı, merakla beklenen Başiskele ve Kartepe İlçe Başkanlıklarını da açıkladı.

Deva'da iki ilçe başkanı daha seçildi
Editör: Mavi Kocaeli
10 Eylül 2020 - 09:28

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kocaeli’ndeki çalışmalarını sürdürüyor. Deva Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç ve yönetimi yeni ilçe yönetimlerini açıklamaya devam ediyor. Bu kez Başiskele ve Kartepe ilçelerindeki başkanlar seçildi.


KARTEPE VE BAŞİSKELE İLÇELERİ

Kartepe İlçe Başkanlığı’na ise Emre Erhan ve Başiskele İlçe Başkanlığı’na Görkem Bora Taner, DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle ilçe başkanlığına atandılar. Yetki belgelerini takdim eden Kocaeli il Başkanı Adem Koç, “Türkiye’nin en merak edilen ve en güvendiği parti haline, kısa sürede halkımızın teveccühü yanı sıra genç ve dinamik ekibimizin de başarısı ile geldik. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’dan ilçe yönetim kurulu üyelerimize kadar bütün ekibimiz, bu ülkeye nasıl daha iyi hizmet ederiz, Türkiye’yi en kısa sürede nasıl düzlüğe çıkartırız diye gece – gündüz demeden bütün gücüyle çalışıyor, varını yoğunu bu yolda değerlendiriyor.

ARKALARINDA DURACAĞIZ
Şu ana kadar atadığımız 7 ilçe başkanımızda olduğu gibi Başiskele ve Kartepe ilçe başkanlarımız da ekipleriyle ilçelerimizi, Kocaeli’mizi ve ülkemizi nasıl daha mutlu ve yaşanılacak bir vatan haline getiririz diye çalışıyorlar ve çalışacaklar. Biz de İl Yönetimi olarak sonuna kadar arkalarında duracağız. Yeni İlçe başkanlarımızı tebrik ediyorum. Hayırlı olsun” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum