DEVA 2 ilçeyi daha belirledi

Geçen hafta 3 ilçe başkanlığını birden açıklayan ve her hafta kent kamuoyu tarafından merakla beklenen DEVA Partisi ilçe başkanlıklarına, bu hafta da Körfez ve Çayırova ilçe başkanlıkları eklendi. İl Başkanı Adem Koç, “Önümüzdeki hafta Kocaeli’mize inşallah daha büyük sürprizlerimiz olacak” dedi

 DEVA 2 ilçeyi daha belirledi
Editör: Mavi Kocaeli
03 Eylül 2020 - 09:21 - Güncelleme: 03 Eylül 2020 - 09:25

Kentin siyasetine hızlı bir giriş yapan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, her hafta yeni ilçe teşkilâtlarını kurarak plânlı ve hızlı bir şekilde yapılanmasını tamamlıyor. İl Başkanı Adem Koç başkanlığında toplanan İl Yönetimi’nde bu kez de Türkiye’nin merkez siyasi yapılarında görev almış olan Orhan Bozkurt ve Mehmet Saraç, Çayırova ve Körfez ilçelerine atandı.

ORHAN BOZKURT KÖRFEZ’E
Her hafta basının ve Kocaeli halkının merakla beklediği DEVA Partisi ilçe başkanlarının atanması geleneği bu hafta da bozulmadı. Genel Merkez’in de onayı alınarak Körfez İlçe Başkanlığı’na kent siyasi hayatında önemli görevlerde bulunmuş olan ve Körfez halkı tarafından da çok sevilen merkez sağ siyasetin güçlü ismi Orhan Bozkurt atandı. Yetki Belgesini İl Başkanı Adem Koç’tan alan Bozkurt, “Önce ilçem, sonra kentim ve sonra Türkiye’m olarak çıktığımız bu yolda bütün hemşerilerimi bu önemli harekete destek olmaya çağırıyorum” dedi.

MEHMET SARAÇ ÇAYIROVA’YA
Ardından Çayırova İlçe Başkanlığı’na yine Genel Merkez’den ve Genel Başkan Ali Babacan’dan onay alınarak atanan ilçenin sevilen siması ve merkez siyasetin tecrübeli isimlerinden Mehmet Saraç’a İl Başkanı Adem Koç tarafından yetki belgesi takdim edildi. Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç, “Artık elimizi taşın altına koyma vakti gelmiştir.

TÜRKİYE İÇİN BİR UMUT
Türkiye’miz için bir şeyler yapmak zorundayız. DEVA Partisi’nin ve Genel Başkanımız Ali Babacan’ın politikalarını ülkemizin geleceği için bir umut olarak görüyoruz. Milletimiz artık kararını verdi” dedi. İl Yönetim Kurulu üyelerinin alkışları eşliğinde ilçe başkanlarına yetki belgelerinin takdimi ardından Başkan Adem Koç, “Önümüzdeki hafta Kocaeli’mize inşallah daha büyük sürprizlerimiz olacak” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum