Darıca'dan Urfa'ya gönül köprüsü!

Darıca Belediye başkanı Muzaffer Bıyık’a Şanlıurfa’dan özel teşekkür geldi. Şanlıurfa’da eğitim veren bir okula kırtasiye malzemesi yapan Darıca Belediyesi için öğrencilerden anlamlı bir sürpriz geldi.

Darıca'dan Urfa'ya gönül köprüsü!
Editör: Mavi Kocaeli
09 Ekim 2020 - 10:38
Darıca Belediye başkanı Muzaffer Bıyık’a Şanlıurfa’dan özel teşekkür geldi. Şanlıurfa’da eğitim veren bir okula kırtasiye malzemesi yapan Darıca Belediyesi için öğrencilerden anlamlı bir sürpriz geldi. Teşekkür mektupları ve notları hazırlayan Urfalı öğrencilerin bu paylaşımı Başkan Bıyık’ı çok sevindirdi. Bıyık da duygularını, “Mesafeler uzak olsa da gönüllerimiz bir. Bugün aldığım en güzel mesaj Şanlıurfa'dan geldi. Bizden kırtasiye malzemeleri talep eden Şanlıurfa Özel Yediiklim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Darıcalı vatandaşlarımız adına elimizden geldiğince yardımda bulunmuştuk. Okul Öğrencileri ve idarecileri, bizlere bu fotoğrafları yollayarak teşekkür mektubu göndermişler. Darıca’dan Şanlıurfa'ya kucak dolusu sevgiler.”şeklinde dile getirdi. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • MUZAFFER UÇAN
    11 ay önce
    merhaba başkanım; Yarınlarımızın teminatı olan gençlerin öğrenirken, okurken yalnız kalmamaları ve gelişimlerine destek sağlamak adına bu projeye verdiğiniz desteğin gençlerin yarınlara daha sağlam adımlarla yürümelerine katkı sağlayacağı kesindir. Eğitim ,öğretim aşamasında öğrencilerimizin yanında olduğunuz için sizi ve belediyenize minettarım. Zor zamanlarımızda, bakıma ve mali yardıma ihtiyaç duyan daha fazla insan olduğunda, diğer insanların sorunlarını kendi sorunu olarak algılayabilecek bir insan bulmak zordur ve bu tür insanların var olması harika! Maddi zorluk çeken çocuklara gösterilen özen ve merhamet alkışlamaya değerdir. Duyarlılığınız ve empati kurma yeteneğiniz, ihtiyaç duyanları destekleme yeteneği ve arzunuz için teşekkür ederiz. Öğrenciler için göndermiş olduğunuz bu yardım için size ve şanlı ekibinize derin şükranlarımı sunuyorum. Orada hala mükemmel hizmete odaklanmış belediyeler olduğunu doğruladınız ve benden ömür boyu hayranlık bıraktınız.