Reklam

Darıca'da Yılmaz bayrağı devraldı!

AK Parti Darıca’da Gençlik Kolları Kongresi gerçekleştirildi. Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye partinin Kocaeli’de üst yönetimi ve gençlerin katılımı yoğun oldu.

Darıca'da Yılmaz bayrağı devraldı!
Editör: Mavi Kocaeli
16 Kasım 2020 - 10:04 - Güncelleme: 16 Kasım 2020 - 10:10

Genel merkez tarafından aday olarak belirlenen Murat Yılmaz’ın tek aday olduğu kongrede, gençler birlik ve beraberlik içerisinde yeni yönetimi belirledi. Korona Virüs tedbirleri altında icra edilen kongreye AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan yardımcısı Ensar Topçu, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, İl Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, Darıca eski Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da katıldı. Kongrede bayrağı devreden eski ilçe Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür edilirken, yeni Başkan Yılmaz’a da görevinde başarılar dilendi. 

AK PARTİ GENÇLERE ÖNEM VERİYOR
Gençlerin coşkulu kongresinde önemli tavsiyelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti’nin gençlere verdiği öneme değinerek, “AK Gençlik, “Kim var?” diye seslenilince, sağına ve soluna bakmadan fert fert “ben varım!” diyen bir gençliktir. AK Gençlik, her bir ferdi “benim olmadığım yerde kimse yoktur” fikriyle sorumluluk üstlenen bir gençliktir.” şeklinde konuştu. Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay da, “İlk gün ki aşkla gençlik teşkilatımızda gerçekleşen bayrak değişimiyle gençlerimizin yine partimize, liderimize ve milletimize olan aşkı, sevdasıyla canla başla çalışmaya devam edeceğine inancımız tamdır. 
Görevi devreden Cengizhan Ramazanoğlu kardeşimize teşkilatlarımızdaki emekleri için teşekkür ediyoruz. Görevi devralan Murat Yılmaz kardeşimize ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz. Gençlik kongremizin Partimize, Teşkilatlarımıza ve Darıca 'mıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum