Çiftçi: "Muhalefet plaket verecekti, bekliyorum!"

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’den, İlçedeki Muhalefet partilerine imalı gönderme. Çiftçi, “Hastane inşaatı başlasın plaket vereceğiz’ dediler, bekliyoruz ne zaman verecekler?”dedi.

Çiftçi: "Muhalefet plaket verecekti, bekliyorum!"
Editör: Mavi Kocaeli
22 Eylül 2021 - 13:50
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, önemli açıklamalarda bulundu. İlçe Başkanı Servet Günay’ın basın toplantısında gündemle alakalı açıklamalarda bulunan Çiftçi, muhalefete göndermelerde bulundu. Hastane projesiyle ilgili, temelin atılması halinde kendisine plaket takdim edeceğini ifade eden Muhalefetten plaketi beklediğini ima eden Çiftçi, “Hastane ihalesi yapınca birileri karalar bağladı. ‘İnşaat başlasın plaket vereceğiz’ dediler, bekliyoruz ne zaman verecekler?”dedi.
KANGRENE DÖNMÜŞ SORUNLARI ÇÖZDÜK
Çayırova’nın kangren haline gelmiş sorunları bulunduğunu ve çözüm yolunda önemli mesafeler kattıklarını vurgulayan Çiftçi, “Aldatan ve aldanan olmayacağız şiarıyla yola çıktı. Kronikleşmiş sorunları çözdük. Çayırova’nın ilçe vasfı kazanmasına engel konularına çözüm bulduk. Bunlardan biri Hastaneydi ve çalışmalar başladı. en kısa zamanda Kent Meydanı projesinin ihalesi yapılacak ve son aşamaya gelindi. Küçük Sanayi sitesi yapımında baktık ki süreç uzayacak ve kendimizce çare aradık. 30 dönüm arsa satın aldık bu amaç için. Yıl sonuna kadar da Küçük Sanayi sitesi ihalesini yapmış olacağız.”diye konuştu.
ÇAYIROVA KİMLİK SAHİBİ OLUYOR
Çayırovalının kangren haline dönmüş bu üç sorunun yıllardır çözülmesini beklediğini dile getiren Başkan Çiftçi, “Bunların dışında seçim beyannamesinde olmayan bir çok hizmeti de yerine getirdik. Çayırova’da yaşayan birisi olarak bu kente hizmet etme fırsatını bulmuş birisi olarak görüyorum kendimi. İlçemiz kimlik sahibi olma, kent olma yolunda ilerliyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana sorunlara çare için mesai harcıyoruz.”dedi.
MUHALEFET ÇOCUKÇA İŞLER PEŞİNDE
Son olarak Atatürk posterinin ters asılmasıyla ilgili muhalefete göndermeler yapan Başkan Çiftçi, “Muhalefet çocukça işler yapıyor. Bizim hakkımızda yolsuzluk, arsızlık, hırsızlık bir şey bulamıyorlar. Ama buradan da onarla ekmek çıkmaz. Ben Atatürk sayesinde bu ülkede Mühendis, Belediye Başkanı oldum. Bizim düşüncemiz belli. Herkes hata yapabilir. CHP’li Zonguldak, Çankaya Belediyelerinde de bu durum yaşanmış. Bu hata kamuya zarar veriyor mu biz buna bakarız. Bir şey bulamıyorlar, bu konularla gündeme gelmeye çalışıyorlar. Onlara buradan malzeme çıkmaz.”diyerek sözlerini bitirdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum