Reklam
Reklam

Çiftçi bu kez katıldı!

Milli Bayramların kutlama programlarına katılmamakla eleştirilen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, bu kez 29 Ekim törenlerinde yerini aldı. Yıl içinde gerçekleşen 23 Nisan, 19 Mayıs ve 30 Ağustos törenlerine katılmadığı için muhalefetin eleştiri oklarının hedefi haline gelen Başkan Bünyamin Çiftçi, Cumhuriyetin 97.Kuruluş Yıl dönümü törenlerine katıldı. 

Çiftçi bu kez katıldı!
Editör: Mavi Kocaeli
30 Ekim 2020 - 11:42

Çayırova’da Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yapan Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Cumhuriyetin kuruluş yıldönümünü gururla ve coşkuyla kutladıklarını ifade ederek, "Cumhuriyetimizin kurucusu  Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yad ediyorum" dedi. Konuşmanın ardından Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen ve Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, tören alanında bulunan protokol üyelerinin tebriklerini kabul etti. Buradaki program 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla  düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol üyelerinin hediyelerini vermesiyle son buldu.

ÇOCUKLARA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
Öte yandan Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, 29 Ekim'de doğan iki çocuğa doğum günü sürprizi yaptı.
Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Nazlı Kınay ile Güzeltepe İlkokulu 2. sınıfta okuyan 8 yaşındaki Çağan Çakmak'ı evlerinde ziyaret eden Kaymakam Gözen, Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç,  yeni yaş yılı pastasını kesen çocuklara Türk Bayrağı hediye ettiler. 29 Ekim'de doğan çocukların mutluluklarına ortak olan Gözen ve Çiftçi, çocuklarla bir süre sohbet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum