Reklam

CHP'li başkandan Ali Yıldırım Sezer'e övgü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel, öğrencilere barınacak yer imkanı sağlanması ile ilgili olarak Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e teşekkür etti

CHP'li başkandan Ali Yıldırım Sezer'e övgü
Editör: Mavi Kocaeli
27 Eylül 2021 - 14:06
Gölcük Belediyesi, konaklama sorunu yaşayan üniversite öğrencilerine destek vermiş,   Başkan Sezer’in talimatıyla Gölcük Meslek Yüksekokulu, Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu, Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksekokulu'nda eğitim gören öğrenciler yurtlara yerleşinceye kadar otel ve yurtlarda misafir edilebileceği açıklanmıştı. Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel, Ali Yıldırım Sezer’e konuyla ilgili övgüde bulundu.


TAKDİR EDİYORUZ
Gürel; “İçinde bulunduğumuz dönemde üniversite öğrencilerinin barınacak yer bulamadıklarını görüyoruz. Bu konuda ilk adımı, Ankara’daki belediyelerimiz attı. Barınma sıkıntısı çeken öğrenciler için uygun noktaları açan belediyelerimize ilimizde iktidar partisinin il gençlik kolları başkanından bir tepki de gelmişti. Halbuki bu tür bir çalışmayı ilçemiz Belediye Başkanı Sayın Ali Yıldırım Sezer de yaptı. Biz ilçemiz adına bu tür bir desteğe imza atan Sayın Sezer’i takdir ediyoruz. Doğru yapılan çalışmaları takdir edeceğimizi en başından söylemiştik. Öğrencilerin okul hayatına devam edebilmeleri adına elini taşın altına koyan Belediye Başkanı Sayın Ali Yıldırım Sezer’i takdir ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum