CHP Gebze'nin röntgenini çekti!

CHP’nin 14 Milletvekilinden oluşan Ekonomi Masası sanayinin başkenti Gebze Bölgesi’ni yakın markaja aldı. 4 gruba bölünen vekiller 2 günlük temaslarda sokağın ekonomisini konuşmaya başladı. 

CHP Gebze'nin röntgenini çekti!
Editör: Mavi Kocaeli
11 Mart 2021 - 14:30
Ömür KAVRAN-CHP Genel Merkezi, Gebze Bölgesi’ni mercek altına aldı. CHP ekonomi masasına Kocaeli temasları kapsamında, Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova’nın röntgenini çekti. Sanayinin can damarı Gebze Bölgesi’nde gruplara ayrılan CHP’li vekiller, temaslarında İlçe Örgütlerinde yapılan toplantılarla başladı. CHP heyetinden 14 Milletvekili, Gebze Bölgesi’nde esnaf, sendika, dernek ve STK ziyaretleri gerçekleştirmeye başladı. 

İŞTE CHP EKONOMİ MASASI
Gebze'de Giresun Milletvekili Necati Tığlı, İzmir Milletvekili Kani Beko, İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Darıca'da Afyon Milletvekili Burcu  Köksal, Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Kocaeli  Milletvekili Tahsin Tarhan ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, temaslarda bulundu. Dilovası'nda İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Ankara Milletvekili Ali Haydar  Hakverdi temaslarda bulunmaya başladı.  Çayırova'da ise İzmir Milletvekili Ednan Arslan, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ziyaretlere başladı.

VEKİLLERDEN İKTİDAR MESAJI
Gebze’de yapılan programda heyet adına konuşan İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, “Partimizin ekonomi masası, ekonomik sorunlar hakkında çalışmalar yapıyor. Bütün örgütümüz her an seçime hazırmış gibi çalışıyor.”diye konuşurken, Giresun Milletvekili Necati Tığlı ise, “Biz ülkeyi yönetmeye talibiz ve buna da hazırız. En yakında hep birlikte halkın iktidarını kuracağız” şeklinde konuştu. Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ise, “19 yıldır bu ülkede iktidar var ve bu insanlar yatıp kalkıp CHP’ye iftira atıyor. Kimse bu partiye kötü söz söyleyemez. Ülke çok büyük bir sıkıntı içerisinde. Biz bu ülkeyi bu sıkıntılardan nasıl kurtarırız amacındayız.” Şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum