Çayırova'nın 'Geleceği'ni konuştular!

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı, ilçenin nabzını tuttu. İlçe Başkanı Kağan Demirci, yönetimiyle birlikte dün Çayırova’da bir Dernek Başkanlarını ağırladı.

Çayırova'nın 'Geleceği'ni konuştular!
Editör: Mavi Kocaeli
19 Ağustos 2021 - 10:19
Gelecek İlçe Başkanı Kağan Demirci’nin ziyaret programında İlçede faaliyet gösteren Dernekler vardı. Çayırova’nın genç ve dinamik İlçe Başkanı Demirci, güncel konularda Çayırovalılarla istişarede bulundu. Yöresel derneklerle gerek Çayırova’nın sorunları gerekse ülke meseleleriyle alakalı fikir alışverişinde bulunan Demirci, Gelecek Partisi olarak halkın gerçek sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini vurguladı.
BAŞKANLAR TEBRİK ETTİ
Derneklerin kendilerine yönelik ziyaretlerinden bir hayli memnun kalan Demirci, “Çayırova’da bulunan İl Derneklerinin değerli başkanlarını ağırladık. Bizleri ziyaret ederek, verdikleri kıymetli desteklerinden ve hoş sohbetlerinden dolayı her birisine teker teker teşekkür ediyorum. Temsil ettikleri memleketlere ve dernek üyelerine de kucak dolusu selam olsun. Dernek Başkanlarımız Çayırova’da yaptığımız çalışmalardan memnun olduklarını ve daha önce hiç bir siyasi geçmişi olmayan genç bir ilçe başkanının olmasından da mutlu olduklarını dile getirdiler.”dedi.
ZİYARETTE YER ALAN DERNEKLER
Çayırova’daki İl Dernekleri adına Artvinliler Dernek Başkanı Ayhan Yılmaz, Yozgatlılar Batıyakası dernekleri başkanı Nuri Yardım, Erzurum Spor Kulübü Derneği Başkan Ahmet Akçay, Kars-Ardahan-Iğdır Derneği Başkanı Atilla Kızılbuğa, Çankırılılar Derneği Başkanı Habib Köse, Karabüklüler Derneği Başkanı Muammer Köse, Ağrılılar Derneği Başkanı Vezir Yıldız ve Afyonlular Derneği Başkanı Ahmet Ünal Bey ziyarette yer aldılar.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum