Çakır: Bu ayıp onlara yeter

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır, partilerinin kuruluşunun ikinci yıl dönümünde gerçekleştireceği etkinliğin 19 Aralık 2021 tarihinde başka bir salonda yapılacağını belirterek, açıklamada bulundu

Çakır: Bu ayıp onlara yeter
Editör: Mavi Kocaeli
29 Kasım 2021 - 16:49
Gelecek Partisi, Haliç Kongre merkezinde gerçekleştireceğini duyurduğu kuruluş yıldönümü etkinliğinin son anda Cumhurbaşkanlığı program yapacak gerekçesiyle engellenmesinin şokunu üzerinden çabuk atlattı. Engellemenin genel başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından duyurulmasından sonra kısa süreli şok yaşanmış ve başta Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır olmak üzere tüm teşkilatlar tepki göstermişti.

BU YAPILAN ASLA UNUTULMAYACAK
Gün içerisinde girişimlerini sürdüren Gelecek Partisi kurmayları İstanbul Küçükçekmece’deki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde karar kılarken, kutlama tarihi de bir hafta sonrasına 19 Aralık 2021 saat 13.30 olarak belirledi. Programın bir hafta sonrası yapılacağını teşkilat mensuplarına müjdeleyen Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır, ‘Bu demokrasi ayıbı onlara yeter. Sağduyu sahibi vatandaşlarımız bu yapılanı asla unutmayacaktır’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum