Reklam

Büyükakın'dan Ünlü'ye makamında ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’yü makamında ziyaret ederek tekrardan il Başkanı seçilmesiyle tebrik etti. Cumhur ittifakı’nın önemini her seferinde vurgulayan Tahir Büyükakın ve Aydın Ünlü, bu vesileyle bir araya geldi. 

Büyükakın'dan Ünlü'ye makamında ziyaret
Editör: Mavi Kocaeli
15 Ekim 2020 - 20:51
Aydın Ünlü’yü ziyaretinde konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın:  “Yeni yönetiminiz hayırlı uğurlu olsun. Şimdiye kadar son derece güzel çalışmalar yaptınız. Tüm teşkilat başkanlarınızla bu kentte hep birlikte güzel hizmetler yaptınız. Aynı şey İnşallah Cumhur İttifakı için de geçerli olur. Memleket için güzel çalışmalar elde edilecek. Bölgesinde ve dünyada sözü dinlenen bir ülkenin inşasına hep birlikte şahitlik ediyoruz. Bunda Cumhur İttifakı’nın büyük katkısı var. Teröre karşı mücadelemiz, milli meselelerimizde dik duruşumuz bundan sonra da gelecekte hayırlı işlere vesile olacaktır” dedi.

“BAKANI OLMAYAN KOCAELİ’YE 5 BAKAN VARMIŞ GİBİ YATIRIMLAR GELMESİ TAHİR BEY’İN BAŞARISIDIR”
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Büyükakın’ın konuşmasından sonra konuşarak: “Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir Büyükakın’ın çalışmalarını takdirle izliyoruz. Bakanı olmayan Kocaeli’ye 5 bakan varmış gibi yatırımlar getirilmesi Tahir beyin başarısıdır. Biz camia olarak sizlerle gurur duyuyoruz. Çöpten ekmek toplayan çocuk görseydiniz gereğini yapardınız bunu biliyoruz. Söylemlerinizi de yakından takip ediyoruz. Biz aslında büyük fotoğrafa odaklanıyoruz. Hayal olan bir çok çalışma bizler için anlam ifade ediyor. Yeni yönetimlerimiz heyecanlı. Saha programlarımızda büyükşehir belediyesinin yaptığı çalışmaları anlatmaya devam edeceğiz” dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum