Reklam

Bıyık'tan okkalı cevap!

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, son zamanlarda ülkemize ve dinimize yönelik sistematik saldırılar gerçekleştiren başta Fransa olmak üzere batı dünyasına sert sözlerle yüklendi.

Bıyık'tan okkalı cevap!
Editör: Mavi Kocaeli
30 Ekim 2020 - 16:16

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, son zamanlarda ülkemize ve dinimize yönelik sistematik saldırılar gerçekleştiren başta Fransa olmak üzere batı dünyasına sert sözlerle yüklendi. Mevlid-i Nebi haftası nedeniyle peygamber efendimizin hayatını anlatan kitap dağıtan Bıyık, Avrupa’da yeniden hortlayan İslamofobiye karşı sert ifadeler kullandı. Bıyık sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı: “Dinimize, peygamberimize ve bayrağımıza dil uzatanın dilini, el uzatanın elini keseriz. Mevlid-i Nebi haftası dolayısıyla Darıca’da cuma namazı sonrası Peygamber efendimizin hayatını anlatan kitap dağıttık. Buradan başta Fransa olmak üzere Batı dünyasının dinimize ve Peygamber efendimize yönelik saygısızlık içeren ifade ve davranışlarını bir kez daha kınıyorum ve lanetliyorum.”dedi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • adnan karaer
  1 ay önce
  İlçe belediye başkanı önce kendi ilçesinde yeni yapıldıktan on gün sonra boydan kazılan yollara baksın
 • Ali Haydar Döşkaya
  1 ay önce
  Dış işleri bakanlığı görevini yapamıyormu ki ilçe belediye başkanına iş düşmektedir bence asıl görevi ile ilgili işlere yoğunlaşsa çok daha iyi olur yağmur yağdığı zaman yollar dere gibi oluyor mesela.