Reklam
Reklam

Binlerce liralık kablo çaldılar

Binlerce liralık kablo çaldılar
Editör: Mavi Kocaeli
14 Eylül 2020 - 09:56

Çayırova'da meydana gelen olayda, Türk Telekom’a ait olan piyasa değeri  21 bin lira değerinde  bakır kablo hırsızlığı ile ilgili soruşturma başlatan Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nün yapmış olduğu incelemeler sonucunda, olayın  şüphelileri olarak 4 kişi tespit edildi.


4 KİŞİ TESPİTEDİLDİ
Şahısların yakalanması amacıyla takibe başlayan ekipler,  önceki gün düzenlenen op hırsızlığı ile ilgili soruşturma başlatan Kocaeli Polisi, yapmış oldukları incelemeler sonucunda, olayın şüphelileri olarak 4 kişiyi tespit etti. Şahısların yakalanması amacıyla takibe başlayan ekipler,  önceki gün düzenledikleri operasyonda, şahısların içerisinde bulunduğu aracı durdurarak, T.H,A.C ve M.A isimli şüphelileri gözaltına aldı.

 

178 METRE FİBER KABLO
Operasyonda gözaltına alınan 3 ayrı suçtan sabıkalı T.H, 4 ayrı suçtan sabıkalı A.C ve 1  suçtan sabıkalı M.A  emniyete götürülürken, şahısların aracından Türk Telekom ibareli 3 adet yelek, Türk Telekom ibareli tanıtım kartı, 3 adet duba, 178 metre fiber kablo ele geçirildi, İşlemleri tamamlanan ve adli mercilere sevk edilen    3 şüphelide tutuklanırken olaylara karıştığı belirlenen 1 suçtan sabıkalı B.Y’nin de, firari olduğu ve yakalanması amacıyla çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum