BAŞKEM Mağazasını Gördünüz mü?

Başiskele'de kadın emeğinin taçlandığı Kadın El Emeği Mağazası (BAŞKEM) Symbol Avm 1. Katta ilgililerini bekliyor.

BAŞKEM Mağazasını Gördünüz mü?
Editör: Mavi Kocaeli
24 Haziran 2021 - 15:39
Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü’nün hayata kazandırdığı, kadınların el emeği ürünlerinin değerlenerek satışa çıktığı Başiskele Kadın El Emeği Mağazası yeni dönemde alışveriş merkezlerinin açılış saatlerinin de uzamasıyla yeni müşterilerini bekliyor.

Ekonomik olarak evlerine katkı sağlamak isteyen ve ellerinden ne gelirse birbirinden maharetli eller ile dekoratif ve tekstil ürünlerinin yoğunlukla yer aldığı mağazada ürünler satışa çıkılıyor. Satışların doğrudan kadınlara aktarıldığı bu mağazadan aldığınız ürün ile hem eviniz güzelleşiyor hem de bir kadının ekonomik özgürlüğüne katkı sunmuş oluyorsunuz.

BAŞKEM Mağazası’nda ilçede yaşayan özellikle ev hanımlarının ürettiği aksesuarlar, dekorasyon ürünleri, mefruşat, el işi örgü, dantel, dokuma, takılar, resimler, tezhip ve hatlar, minyatür ve çiniler, ebrular, ahşap ürünler, cam objeler, süsler, el işlemeleri, el yapımı oyuncaklar gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Başiskele Belediyesi, Başiskele Halk Eğitim Merkezi ve Symbol AVM iş birliğiyle “Sosyal Sorumluluk” projesi olarak açılan ve yeni müşterilerini bekleyen BAŞKEM Mağazası, yeni dönemde de Başiskele’nin şanslı kadınlarının aile ekonomisine katkı sağlamak için hizmet vermeye devam ediyor. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum