Başkan adayı Uğuz'a tam destek!

Türkiye Karate Federasyonu’nun favori başkan adayı Avukat Aslan Abid Uğuz, Türkiye Kulüpler Kata Şampiyonası’nda başta Kocaeli olmak üzere bir çok ilden büyük ilgi gördü.

Başkan adayı Uğuz'a tam destek!
Editör: Mavi Kocaeli
03 Eylül 2020 - 11:38

Yaklaşık bir yıldır Türkiye Karate Federasyonu seçimlerine hazırlanan Avukat Aslan Abid Uğuz’a Kocaeli bölgesi kulüpleri ve antrenörlerinden tam destek geldi. Geçtiğimiz hafta Sakarya’nın Serdivan ilçesinde yapılan Kulüpler Kata Şampiyonası’nda 5 gün boyunca müsabakaları takip eden Uğuz, Kulüp temsilcileriyle sık sık bir araya geldi. Kocaeli bölgesi antrenörlerinden Darıca Eğitim ve Spor Kulübü Teknik direktörü Adnan Şamdan olmak üzere il genelinde ki bütün antrenörlerin yakın ilgisiyle karşılaşan ve büyük destek gören Aslan Abid Uğuz, iddiasını bir kez daha göstermiş oldu.

ŞAMDAN: ÜLKE SPORUMUZA ÖNEMLİ KATKILARI OLACAK
Yola çıktığı günden beri çok ciddi bir çalışma içerisinde olan Uğuz, Türkiye’yi karış karış gezerek bütün illerde ki kulüplerin temsilcileriyle tek tek görüşürken, Turnuvaları da kaçırmıyor. Kocaeli’nin başarılı spor adamı Adnan Şamdan, başkan adayı Uğuz’a ilk günden bugüne desteklerinin tam olduğunu ifade ederek, “Çıktığımız bu yolda her geçen gün daha da büyüyen bir aileye sahip oluyoruz. Aslan bey Karate’nin içerisinden gelen, saygı duyduğumuz bir isim. Ülke sporuna ve Karate branşına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz. Kulüplerimizin sıkıntı çektiği şu günlerde çözüm reçeteleriyle bizlere yeni ufuklar kazandıracaktır. Kocaeli bölgesi kulüpleri ve Antrenörleri olarak kendisine bu yolda başarılar diliyoruz.”dedi. 

PROJELERİMİZLE GELİYORUZ
Karate Federasyonu Başkan adayı Avukat Aslan Abid Uğuz ise Gazetemize yaptığı değerlendirmelerde, Kulüplerin kendisine gösterdiği ilgiden son derece memnun olduğunu belirterek, Genel Kurul’da destek talebini yineledi. Değişim ve yenilenmenin kaçınılmaz olduğunu vurgulayan Uğuz, “projelerimizle, ekibimizle iddialı bir şekilde geliyoruz. Her gittiğimiz yerde çok güzel karşılanıyor ve bunlar bizi motive ediyor. Türk Karatesinin başarı çıtasını daha da yukarılara taşıyacak, Kulüplerimize kurumsal kimlik kazandıracak ve sıkıntılarını çözecek projelerimize çantamız dolu geliyoruz. Mevcut durumda yaşanan sorunlar camiamızda huzursuzluklara yol açıyor. Bu sorunları çözüm önerilerimizle aşacağız. Çünkü bizim işimiz de, aşkımız da Karate.”dedi. 
Ömür KAVRAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum